Sportifo 1.0.8

Strona główna iOS Wiadomości Aplikacje dla kibiców
Pobierz program
lub zeskanuj:

Sportifo to aplikacja, która dostarcza informacji o lokalach transmitujących mecze piłkarskich Mistrzostw Europy 2016 we Francji.

Program powstał w ramach wspólnego projektu z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Jego zaletą jest prosty interfejs i łatwość wyszukiwania informacji. Na mapie (program korzysta z danych o lokalizacji urządzenia) wyświetlone są najbliższe lokale, w których można obejrzeć mecz Euro 2016, wraz z przyciskiem do uruchomienia nawigacji do wskazanego miejsca. Lokale znajdziemy też na odrębnej liście (puby, restauracje, strefy kibica, miejsca na świeżym powietrzu), wraz z informacjami kontaktowymi, o rezerwacji, dostępności połączenia WiFi, rozpiską planowanych transmisji oraz wizytówkami w mediach społecznościowych.

Sportifo oferuje też narzędzie, za pomocą którego można zgłosić miejsce, w którym będą transmitowane mecze Euro 2016. W aplikacji dostępny jest także prosty kalendarz turnieju, z przejrzystą rozpiską meczów na każdy dzień.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Sportifo podpowie, gdzie obejrzeć mecze Euro 2016

5
08.06.2016  •  Łukasz Maślanka

Dla polskiej drużyny na Euro 2016 nadszedł wielki dzień. Nasza reprezentacja ma zagwarantowane wyjście z grupy pierwszy raz od wielu lat, a dziś rozegra ostatni z grupowych meczy z reprezentacją Ukrainy. Jeśli szukasz miejsca, gdzie możesz obejrzeć mecz w towarzystwie innych kibiców, a przy okazji coś zjeść lub wypić, sięgnij po aplikację Sportifo. Ona podpowie, gdzie można się wybrać, by obejrzeć rozgrywkę na dużym ekranie i w świetnej atmosferze. Program dostarcza niezbędnych informacji tym, którzy chcą obejrzeć mecz Euro 2016 poza domem, ale nie wiedzą, gdzie znaleźć odpowiedni lokal,…

Przygotuj się z nami na UEFA Euro 2016!

39
07.06.2016  •  Kamil Cybulski

Już w najbliższy piątek rozpoczyna się prawdziwe święto wszystkich miłośników futbolu w Europie. Miesiąc temu zachęcaliśmy do tego by porządnie przygotować się na świętowanie. Teraz to już naprawdę ostatni dzwonek więc przypominamy o niezbędnych naszym zdaniem aplikacjach dla każdego kibica na czas Euro 2016. Wspomnimy również o zmianach jakie pojawiły się w programach na przestrzeni ostatniego miesiąca. Śledzenie tak wielkich imprez jak UEFA Euro wymaga wsparcia, kiedyś aby ogarnąć wydarzenia i przewidywać losy turnieju w dalszych jego fazach niezbędne było uzupełnianie różnorodnych…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję