r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify gra dla graczy: dostępny nowy serwis i kategoria z muzyką z gier

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Spotify doskonale zdaje sobie sprawę, jaki potencjał tkwi w adresowaniu nowości w usłudze muzycznej do graczy. Przy okazji premier dużych produkcji, szybko trafia tam ścieżka dźwiękowa z gry. Dziś jednak Spotify zaprezentowało dla tego grona bardziej rozbudowane możliwości.

Udostępniono bowiem już nową kategorię list odtwarzania, Gry. Trafiły tam jak dotąd 34 listy, na których znaleźć można między innymi muzykę z Uncharted 4, Assassin's Creed, Fify 16 czy Dark Souls III. Nie mogło oczywiście zabraknąć listy Catch 'Em All. Obok oryginalnych ścieżek znajdują się także kompilacje, jak np. Retro Gaming. Zwiedziony nadzieją posłuchania współczesnych miksów 8-bitowych kompozycji, napotkałem jednak rozczarowanie, gdy powitała mnie twórczość Vengaboys i zespołu Aqua.

Na razie zatem growej muzyki nie ma zbyt wiele, Spotify bardziej skupiło się nad tworzeniem kompilacji tematycznych, niż publikowaniu całych oryginalnych ścieżek dźwiękowych. Być może jednak systematycznie dodawane będą kolejne albumy i w końcu doczekamy się na przykład muzyki z gry Max Payne 2. Zwłaszcza, że w bibliotece nie brakuje całych albumów, których jednak Spotify nie zdecydowało się w całości zaimportować do nowej kategorii.

r   e   k   l   a   m   a

Ponadto Spotify przygotowano także cały serwis, spotify.com/gaming, gdzie możliwe jest tworzenie własnych list odtwarzania w oparciu o twory społeczności, Spotify i ścieżki z gier. Nowości dostępne są już dziś na wszystkich platformach, zaś aplikacje Spotify znaleźć można w naszej bazie.

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   

Trwa konkurs "Ogól naczelnego", w którym codziennie możecie wygrać najnowsze maszynki systemowe Hydro Connect 5 marki Wilkinson Sword.

Więcej informacji

Gratulacje!

znalezione maszynki:

Twój czas:

Ogól Naczelnego!
Znalazłeś(aś) 10 maszynek Wilkinson Sword
oraz ogoliłaś naszego naczelnego!
Przejdź do rankingu
Podpowiedź: Przyciśnij lewy przycisk myszki i poruszaj nią, aby ogolić brodę.