r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Starlike 2.0.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe

Starlike to program na urządzenia z systemem operacyjnym iOS, który służy do filtrowania treści z mediów społecznościowych (Facebooka, Twittera i Linkedin). Aplikacja pozwala skupić się tylko na treściach, które polecają znajomi i osoby obserwowane w wybranych serwisach social media.

Galeria programu

Aby korzystać ze Starlike, należy dodać konta z mediów społecznościowych. Do wyboru jest Facebook, LinkedIn i Twitter, przy czym można zintegrować z usługą tylko wybrane profile użytkownika z danych serwisów social media. Treści dodane do aplikacji Starlike wyświetlają się w formie strumienia kart, co sprawia, że są podane w jasny i przejrzysty sposób. Posty można dodawać do ulubionych oraz zapisywać je na później, by oddać się lekturze w innym czasie. W ten sposób aplikacja Starlike chce na swój sposób odsiewać treści, które mogą rozpraszać uwagę użytkownika i podawać tylko te najbardziej interesujące.

Aplikacja Starlike jest darmowa i nie wyświetla reklam.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.