Steganos Password Manager Steganos Password Manager 22.1.0

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
Pobierz ​program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Steganos Password Manager to aplikacja do zarządzania hasłami. Umożliwia ponadto tworzenie nowych silnych haseł.

Podobnie jak wiele innych narzędzi tego typu, również Steganos Password Manager pozwala na gromadzenie wszystkich loginów i haseł do konta bankowego, poczty elektronicznej i wielu innych serwisów, w jednym miejscu. 256-bitowy algorytm szyfrowania AES wykorzystany przez twórców omawianego programu sprawia, że wszystkie dane umieszczone przez użytkownika są wyjątkowo bezpieczne.

Steganos Password Manager zapamiętuje oczywiście wszystkie wprowadzone hasła, więc nie ma potrzeby wpisywania ich za każdym razem, kiedy chcemy zalogować się do swojego konta na danej stronie internetowej. Za pomocą tego programu można również przechowywać PIN-y do kart kredytowych i płatniczych.

Na uwagę zasługuje bardzo czytelny interfejs Steganos Password Manager. Został on podzielony na cztery zakładki: hasła, konta bankowe, karty kredytowe, prywatne foldery. Dzięki temu nie ma problemów z szybkim odnalezieniem potrzebnych haseł, o ile umieścimy je w odpowiednich kategoriach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!