Sunrise Calendar – jeden z najlepszych kalendarzy z iOS trafia na Androida

Strona główna Aktualności

O autorze

Niezwykle popularny wśród użytkowników iPhone'ów kalendarz Sunrise Calendar trafił właśnie do Sklepu Google Play. Wszyscy użytkownicy Androida mogą od wczoraj cieszyć się ładnie wyglądającym, niezwykle funkcjonalnym i co chyba najważniejsze: darmowym kalendarzem.

Porty aplikacji z iOS nie są niczym nowym, jednak porządnie przeniesionych aplikacji jest zaledwie kilka. Uszczuplony interfejs lub brak wykorzystania pełni możliwości platformy Android to tylko kilka z grzechów, które popełniają deweloperzy podczas tego procesu. Sunrise Calendar nie wpisuje się jednak we wspomniany scenariusz. Jest to naprawdę dobra aplikacja, która może zyskać uznanie niejednego entuzjasty systemu Google'a.

Kalendarz natywnie obsługuje kalendarze zarówno synchronizowane z usługami zarówno Google'a jak i Apple'a. Jednak nie ilość, a jakość kalendarzy jest w tym przypadku najważniejsza. Główne okno łączy widok całego miesiąca z agendą godzinową. Twórcy zadbali, aby użytkownicy byli również poinformowani o warunkach atmosferycznych rano, po południu i wieczorem. Gdy wydarzenie ma mieć miejsce, aplikacja powiadomi o tym użytkownika. Za pośrednictwem Sunrise możliwe jest również zapraszanie najbliższych do uczestniczenia w wydarzeniach. Jest to bardzo wygodna funkcja, która może zaoszczędzić mnóstwo czasu. Aplikacja jest zintegrowana z Mapami Google, Facebookiem, a nawet aplikacją telefonu.

Aby wykorzystać w pełni możliwości kalendarza, polecamy także skorzystanie z webowej wersji serwisu, która synchronizuje się z urządzeniami mobilnymi. Możliwe jest także korzystanie z kalendarza Google. Sunrise Calendar jest dostępny do pobrania w bazie naszego portalu w dziale Narzędzia.

© dobreprogramy

Komentarze