Synergy 1.7.2

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia sieciowe
Pob​ierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Synergy to ciekawe, open source'owe narzędzie pozwalające na łatwe współdzielenie jednej myszki i klawiatury pomiędzy wieloma komputerami, pracującymi pod kontrolą systemów Windows, Linux oraz Mac OS.

Program dedykowany jest dla użytkowników posiadających kilka komputerów, na których każde z środowisk operacyjnych korzysta z własnego monitora. Nie wymaga żadnych dodatkowych urządzeń, wszystko co potrzebne jest do poprawnego działania Synergy to połączenie sieciowe i odpowiednia konfiguracja aplikacji.

Dodatkowo Synergy oferuje funkcje, która umożliwia korzystanie ze schowka systemowego (metoda kopiuj/wklej) pomiędzy komputerami, a także tymczasowego blokowania myszki na wybranym ekranie (przydatne np. podczas gier).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prostota, uniwersalność.
Brak
ocena użytkownika
31.12.2015 22:53 • Recenzja do wersji 1.7.2

Mając w domu 2 lub 3 komputery dzięki temu programowi praca na tych 3 Pc staje się bajką. 1 program, 1 myszka, 3 komputery i robota idzie szybciej.
Dla zwykłego kowalskiego program nada się idealnie. Choć i dla profesjonalistów też będzie dobrym programem.