TEncoder TEncoder 4.5.10

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TEncoder to niewielkie narzędzie, będące nakładką graficzną na takie komponenty jak FFMpeg, MEncoder oraz MPlayer. Umożliwia ono sprawne wykonywanie podstawowych operacji na plikach audio/wideo, w tym ich konwersję, wyodrębnianie ścieżki dźwiękowej z filmów itp.

Program wyposażony został w bardzo prosty interfejs graficzny, skupiający w sobie dużą liczbę funkcji do obsługi plików multimedialnych. Jego podstawą są opcje przeznaczone do konwersji plików, w których użytkownik może dowolnie definiować nawet bardziej zaawansowane parametry kodowania. Z łatwością skonfigurujemy kodeki i filtry audio/wideo wykorzystywane podczas konwersji, ustawimy wartości bitrate dla obrazu i dźwięku, rozmiar i proporcje obrazu czy też liczbę FPS.

Dużym atutem TEncodera jest jego wielowątkowość - narzędzie umożliwia skorzystanie z 8 procesów konwersji. Poza tym program z powodzeniem posłużyć może do nakładania na plik wideo napisów, wyodrębniania zadań do plików BAT i ich późniejszego wykorzystania czy też usuwania z klipów zbędnych elementów. Aplikacja posiada wbudowane 840 predefiniowanych ustawień dla najpopularniejszych urządzeń mobilnych (smartfonów i tabletów), ale nie tylko. Mogą one być dowolnie modyfikowane przez użytkownika na dowolnym etapie pracy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!