reklama

TEncoder 4.5.10

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TEncoder to niewielkie narzędzie, będące nakładką graficzną na takie komponenty jak FFMpeg, MEncoder oraz MPlayer. Umożliwia ono sprawne wykonywanie podstawowych operacji na plikach audio/wideo, w tym ich konwersję, wyodrębnianie ścieżki dźwiękowej z filmów itp.

Program wyposażony został w bardzo prosty interfejs graficzny, skupiający w sobie dużą liczbę funkcji do obsługi plików multimedialnych. Jego podstawą są opcje przeznaczone do konwersji plików, w których użytkownik może dowolnie definiować nawet bardziej zaawansowane parametry kodowania. Z łatwością skonfigurujemy kodeki i filtry audio/wideo wykorzystywane podczas konwersji, ustawimy wartości bitrate dla obrazu i dźwięku, rozmiar i proporcje obrazu czy też liczbę FPS.

Dużym atutem TEncodera jest jego wielowątkowość - narzędzie umożliwia skorzystanie z 8 procesów konwersji. Poza tym program z powodzeniem posłużyć może do nakładania na plik wideo napisów, wyodrębniania zadań do plików BAT i ich późniejszego wykorzystania czy też usuwania z klipów zbędnych elementów. Aplikacja posiada wbudowane 840 predefiniowanych ustawień dla najpopularniejszych urządzeń mobilnych (smartfonów i tabletów), ale nie tylko. Mogą one być dowolnie modyfikowane przez użytkownika na dowolnym etapie pracy.

© dobreprogramy
reklama

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ste-fan   13 #3 10.03.2015 20:04

od kiedy wielkość w MB jest wyznacznikiem dobrego rozbudowanego programu ?

  #2 25.10.2014 11:26

@JerryW (niezalogowany): 32MB w 2014 roku nazywasz pokaźnym narzędziem? ;) A jak nazwiesz kobyły po 200-300MB? 32MB w 2014 roku to naprawdę duperelek. Jeśli będziesz porównywał do starych dobrych czasów, to chyba tylko przez wzgląd, że wciąż używasz PCta z tamtych lat ;)

  #1 21.09.2014 17:28

Niewielkie :-)
Prawie 32 MB to raczej całkiem pokaźne narzędzie i to tym bardziej jeżeli to tylko nakładka. Kiedyś jak niektóre programy były pisane w assemblerze wówczas faktycznie były niewielkie wagą, ale za to miały często wielkie możliwości - oczywiście jak na stare, dobre czasy :-)

reklama