r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TEncoder 4.5.10

Strona główna Windows Multimedia Obróbka i konwersja wideo
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

TEncoder to niewielkie narzędzie, będące nakładką graficzną na takie komponenty jak FFMpeg, MEncoder oraz MPlayer. Umożliwia ono sprawne wykonywanie podstawowych operacji na plikach audio/wideo, w tym ich konwersję, wyodrębnianie ścieżki dźwiękowej z filmów itp.

Galeria programu

Program wyposażony został w bardzo prosty interfejs graficzny, skupiający w sobie dużą liczbę funkcji do obsługi plików multimedialnych. Jego podstawą są opcje przeznaczone do konwersji plików, w których użytkownik może dowolnie definiować nawet bardziej zaawansowane parametry kodowania. Z łatwością skonfigurujemy kodeki i filtry audio/wideo wykorzystywane podczas konwersji, ustawimy wartości bitrate dla obrazu i dźwięku, rozmiar i proporcje obrazu czy też liczbę FPS.

Dużym atutem TEncodera jest jego wielowątkowość - narzędzie umożliwia skorzystanie z 8 procesów konwersji. Poza tym program z powodzeniem posłużyć może do nakładania na plik wideo napisów, wyodrębniania zadań do plików BAT i ich późniejszego wykorzystania czy też usuwania z klipów zbędnych elementów. Aplikacja posiada wbudowane 840 predefiniowanych ustawień dla najpopularniejszych urządzeń mobilnych (smartfonów i tabletów), ale nie tylko. Mogą one być dowolnie modyfikowane przez użytkownika na dowolnym etapie pracy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
ste-fan   12 #3 10.03.2015 20:04

od kiedy wielkość w MB jest wyznacznikiem dobrego rozbudowanego programu ?

  #2 25.10.2014 11:26

@JerryW (niezalogowany): 32MB w 2014 roku nazywasz pokaźnym narzędziem? ;) A jak nazwiesz kobyły po 200-300MB? 32MB w 2014 roku to naprawdę duperelek. Jeśli będziesz porównywał do starych dobrych czasów, to chyba tylko przez wzgląd, że wciąż używasz PCta z tamtych lat ;)

  #1 21.09.2014 17:28

Niewielkie :-)
Prawie 32 MB to raczej całkiem pokaźne narzędzie i to tym bardziej jeżeli to tylko nakładka. Kiedyś jak niektóre programy były pisane w assemblerze wówczas faktycznie były niewielkie wagą, ale za to miały często wielkie możliwości - oczywiście jak na stare, dobre czasy :-)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.