r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TKonferencja informatyczna w Krakowie już w piątek

Strona główna Aktualności

O autorze

Kobieta o wielu talentach, użytkowniczka OS X kochająca fotografię, kuchnię wschodnią, ciężką muzykę i poprawną polszczyznę.

W Technikum Komunikacyjnym nr 25 w Krakowie odbędzie się pierwsza edycja TKonferencji — nowej konferencji informatycznej. Spotkanie rozpocznie się o 9:00, 7 października.

Konferencja ma charakter dość ogólny, ale prelekcje z pewnością zainteresują wielu potencjalnych uczestników. W agendzie znalazły się prelekcje Piotra Koniecznego — „Ataki na bankomaty i inne urządzenia mechaniczne”, Pawła Pieczyraka — „Ubuntu kontra openSUSE. Linux dla zwykłego człowieka”, Jakuba Mrugalskiego — „Mit hakera obalony”, i Anny Lisowskiej, egzaminatorki European Computer Driving Licence. Więcej o prelegentach można dowiedzieć się na stronie konferencji.

Aby wziąć udział w spotkaniu wystarczy zarejestrować się na stronie konferencji. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Portal dobreprogramy objął wydarzenie patronatem medialnym.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.