Temple Run Temple Run 1.15.0

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Temple Run to niewielka, acz bardzo wciągająca gra, w której gracz przeistacza się w poszukiwacza przygód, a następnie, niczym Indiana Jones, przeżywa kolejne przygody. Głównym celem jest… bieg po tajemniczych, mistycznych świątyniach w poszukiwaniu skarbów. Jak się jednak okazuje, zadanie to nie należy do najłatwiejszych, po drodze czai się bowiem wiele przeszkód i niespodzianek.

Sterowanie w grze odbywa się za pomocą prostych gestów, oraz pochylania urządzenia – główny bohater cały czas biegnie, od gracza zależy w którą stronę skręci na rozwidleniu dróg. Musi on również zadbać o to, aby poszukiwacz przeskakiwał przepaście, a także przeturlał się pod pułapkami nad wysokościami. Czasami przychodzi mu też uciekać przed złymi małpami przypominającymi King Konga. Oprócz tego, gracz podczas biegu za pomocą pochylania urządzenia steruje bohaterem tak, aby ten nie wpadł w boczne rozpadliny.

W trakcie biegu nasz poszukiwacz wrażeń zbiera skarby. Są to specjalne monety. Za nie, za punkty zdobyte w trakcie biegu, oraz przebyty dystans wyliczany jest ranking i odblokowywane kolejne poziomy. Za monety gracz może odblokować nowych bohaterów, a także rozwinąć umiejętności już posiadanych – dzięki nim bohater może np. posiadać „tarczę ochronną” przez dłuższy czas, lub dłużej utrzymywać tempo sprintu. Gra jest udostępniana za darmo.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!