The Witcher Adventure Game The Witcher Adventure Game

Strona główna Android Gry Przygodowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wiedźmin Gra Przygodowa to cyfrowe wydanie gry planszowej osadzonej w uniwersum Wiedźmina. Pozwala na rywalizację z komputerem oraz żywym przeciwnikiem, zarówno offline jak i online.

W grze Wiedźmin Gra Przygodowa możemy wybrać jedną z 4 postaci, są to: Geralt, Jaskier, Triss, oraz Yarpena. Rozgrywka każdym z nich wygląda nieco inaczej, dodatkowo na początku zabawy wybieramy jedną z 2 kart zadań, które określają nasze cele w danej grze. Choć Wiedźmin Gra Przygodowa pozwala na kooperacje, to jednak za każdym razem zwycięzca może być tylko jeden.

W zasady wprowadza nas zestaw materiałów wideo, tłumaczących poszczególne elementy rozgrywki. Nie zabrakło także tradycyjnego działu ze spisanymi regułami podzielonymi na kategorie. Mamy do niego dostęp, w każdym momencie gry. Nad ich przygotowaniem pracował Ignacy Trzewiczek, znany autor gier planszowych.

Oprawa to najmocniejszy element tego tytułu. Zarówno grafika, animacje jak i muzyka potrafią zachwycić. Co ważne, wszystkie są utrzymane w klimacie innych produkcji z tego uniwersum. Całość nie tylko wygląda i brzmi ładnie, ale też działa płynnie nawet na słabszych urządzeniach.

Wśród wad gry na pewno warto wspomnieć o małej ilości graczy online. Oczywiście zawsze do rozgrywki możemy zaprosić znajomych, bądź też zmierzyć się z komputerem. Gra nie posiada na chwilę obecną dodatkowych mikropłatności. Autorzy nie wykluczają jednak w przyszłości jej rozwoju poprzez nowe przygody i dodatki. Tytuł działa głównie na tabletach i fabletach.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!