ThrottleStop ThrottleStop 9.2

Strona główna Windows Narzędzia Inne narzędzia
P​obierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

ThrottleStop to niewielka aplikacja dla użytkowników laptopów, która umożliwia monitorowanie działania procesora, a także modyfikowania rozmaitych parametrów tego układu.

Za sprawą ThrottleStop możemy chociażby zmniejszyć wydajność CPU. Będzie to miało wpływ na pracę komputera, ale pozwoli nam zwiększyć czas pracy baterii, co może okazać się przydatne chociażby w podróży, kiedy nie musimy obciążać procesora w maksymalnym stopniu.

Z lewej strony głównego okna programu umieszczono wspomniane opcje służące do modyfikowania pracy CPU, natomiast prawa zawiera panel monitorowania, dzięki któremu będziemy mogli na bieżąco śledzić zmiany w zakresie działania poszczególnych wątków procesora i w razie potrzeby odpowiednio je skorygować.

Podczas korzystania z ThrottleStop należy pamiętać o pracy zasilacza, by nie doprowadzić do nieodwracalnych uszkodzeń (zarówno zasilacza, jak i CPU oraz całego komputera!).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!