TicketCreator TicketCreator 5.13.10

Strona główna Windows Biuro Tworzenie wizytówek i etykiet
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

TicketCreator to narzędzie do tworzenia i drukowania biletów wstępu. Możemy z niego skorzystać w domowym zaciszu (wystarczy opisywana aplikacja i drukarka).

Program jest niezwykle prosty w obsłudze, a przygotowanie profesjonalnych biletów wstępu opiera się na kilku prostych krokach. Za pomocą TicketCreatora stworzymy bilety, które wręczymy osobom zaproszonym na rozmaite imprezy czy też spotkania (np. szkolne zawody sportowe czy przedstawiania teatralne) lub też będziemy dystrybuować je w określonych punktach sprzedaży. W ostatnim przypadku warto pomyśleć o zabezpieczeniu biletu przed skopiowaniem poprzez umieszczenie na nim kodu kreskowego, który można odczytać przy użyciu innego narzędzia, BarcodeChecker.

TicketCreator oferuje wiele opcji, dzięki którym na bilecie umieścimy nie tylko nazwę wydarzenia, ale także sporo innych, cennych informacji, jak chociażby rząd i numer miejsca. Co ciekawe, program umożliwia przygotowanie jednorazowych wejściówek, biletów kilkudniowych czy też sezonowych. Niektóre imprezy mogą trwać przecież cały weekend, a czasami warto także pomyśleć o zaprojektowaniu karnetów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!