Time-Lapse Tool 2.3

Strona główna Windows Multimedia Tworzenie i edycja filmów
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Time-Lapse Tool to narzędzie umożliwiające przygotowanie filmu poklatkowego lub animowanego GIF-a za pomocą zdjęć dostępnych na komputerze.

Korzystanie z programu Time-Lapse Tool jest bardzo proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika. Z poziomu głównego okna aplikacji tworzymy projekt wybierając opcję „nowy”, zaznaczamy folder do zapisywania obrazów i sekwencję obrazów znalezioną przez aplikację , a następnie klikamy przycisk „importuj jako sekwencję”, co pozwoli na dodanie własnych obrazów do filmu. Następnym krokiem jest zdefiniowanie liczby klatek na sekundę, dodanie efektów (czynność opcjonalna) i kliknięcie „eksportuj”. Przed zakończeniem pracy trzeba również określić rozdzielczość i format obrazu, a dopiero potem znów kliknąć „eksportuj”, by wybrać miejsce zapisu pliku.

Time-Lapse Tool wspiera najpopularniejsze formaty plików (np. Windows Media, Apple TV i H.264) i wspiera rozdzielczości zarówno HD, jak i 4K w różnych proporcjach obrazu, dzięki którym możliwe jest przygotowanie filmów wysokiej jakości. Ich atrakcyjność można uwydatnić za pomocą licznych efektów specjalnych, jak np. przybliżanie wybranych ujęć przy użyciu funkcji powiększania czy naśladowanie ruchu kamery.

Każdy projekt utworzony w programie Time-Lapse Tool można nie tylko zapisać na dysku twardym lub każdym innym nośniku, ale także opublikować w internecie za pośrednictwem serwisu YouTube (bezpośrednio z aplikacji) lub dowolnym serwisie społecznościowym, a także wysłać e-mailem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!