Tlen 6.0.3.77

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tlen to jeden z najpopularniejszych programów w Polsce (obok Gadu-Gadu) przeznaczonych do szybkiej komunikacji przez Internet. Aplikacja oferuje takie funkcje jak prowadzenie rozmów tekstowych, głosowych i wideo, obsługa zewnętrznych protokołów (Jabber, Gadu-Gadu), przesyłanie obrazków i plików, obsługa avatarów i wesołych emotikonek, szyfrowanie połączeń, możliwość wysyłania darmowych SMS-ów, prowadzenia wieloosobowych konferencji i znacznie więcej. Kolejną zaletą komunikatora Tlen jest bardzo dobre wsparcie dla sieci Gadu-Gadu. Użytkownicy Tlena mają nie tylko możliwość prowadzenia rozmów tekstowych z innymi użytkownikami największej sieci w Polsce, ale również wysyłania im plików, obrazków, czy wyszukiwania i dodawania znajomych do listy kontaktów. Kolejną zaletą aplikacji Tlen jest integracja z usługą Tlenofon umożliwiającą prowadzenie tanich rozmów telefonicznych z osobami na całym świecie. Dodatkowo funkcjonalność komunikatora można rozbudować dzięki obsłudze pluginów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wbudowana poczta, przyjazny interfejs, łatwa obsługa
data aktualizacji, awaryjnosc/niekompatybilność z niektorymi programami
ocena użytkownika

Recenzja +/-
na podstawie spostrzeżeń z użytkowania,
na stronie Twórcy brak Linku Download.
Mimo to wydaje się ponownie być lepszy od GG
(uzasadniając - ponieważ ma pocztę którą GG wycofało i nie tylko to,
zrażając do siebie miliony użytkowników, ponieważ takie kombinatorstwo nie popłaca)
polecam jednak bardziej WTW niż ten Tlen.

06.04.2015 23:52 | Recenzja do wersji 6.0.3.77
wieloplatformowość, multikomunikator, wygląd
wolny (zaprzestany?) rozwój, liczne błędy, "decyzje biznesowe"

Kiedyś bardzo dobry komunikator, dzisiaj cmentarzysko nadziei. Beta powstaje już 2 lata przez nieudolność programistów i osób "z góry". Obecnie wszystko wskazuje na to, że komunikator stracił wsparcie. Systematycznie traci użytkowników. Protokół w wielu kwestiach stracił przewagę nad GG. Pozostałych użytkowników trzyma przy nim chyba tylko sentyment starej "marki" oraz brak alternatywy (nie każdemu pasuje wtw czy aqq).

22.08.2011 16:58 | Recenzja do wersji 6.0.3.77