Tlen 6.0.3.77

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobier​z program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Tlen to jeden z najpopularniejszych programów w Polsce (obok Gadu-Gadu) przeznaczonych do szybkiej komunikacji przez Internet. Aplikacja oferuje takie funkcje jak prowadzenie rozmów tekstowych, głosowych i wideo, obsługa zewnętrznych protokołów (Jabber, Gadu-Gadu), przesyłanie obrazków i plików, obsługa avatarów i wesołych emotikonek, szyfrowanie połączeń, możliwość wysyłania darmowych SMS-ów, prowadzenia wieloosobowych konferencji i znacznie więcej. Kolejną zaletą komunikatora Tlen jest bardzo dobre wsparcie dla sieci Gadu-Gadu. Użytkownicy Tlena mają nie tylko możliwość prowadzenia rozmów tekstowych z innymi użytkownikami największej sieci w Polsce, ale również wysyłania im plików, obrazków, czy wyszukiwania i dodawania znajomych do listy kontaktów. Kolejną zaletą aplikacji Tlen jest integracja z usługą Tlenofon umożliwiającą prowadzenie tanich rozmów telefonicznych z osobami na całym świecie. Dodatkowo funkcjonalność komunikatora można rozbudować dzięki obsłudze pluginów.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

wbudowana poczta, przyjazny interfejs, łatwa obsługa
data aktualizacji, awaryjnosc/niekompatybilność z niektorymi programami
ocena użytkownika
06.04.2015 23:52 • Recenzja do wersji 6.0.3.77

Recenzja +/-
na podstawie spostrzeżeń z użytkowania,
na stronie Twórcy brak Linku Download.
Mimo to wydaje się ponownie być lepszy od GG
(uzasadniając - ponieważ ma pocztę którą GG wycofało i nie tylko to,
zrażając do siebie miliony użytkowników, ponieważ takie kombinatorstwo nie popłaca)
polecam jednak bardziej WTW niż ten Tlen.

wieloplatformowość, multikomunikator, wygląd
wolny (zaprzestany?) rozwój, liczne błędy, "decyzje biznesowe"
22.08.2011 16:58 • Recenzja do wersji 6.0.3.77

Kiedyś bardzo dobry komunikator, dzisiaj cmentarzysko nadziei. Beta powstaje już 2 lata przez nieudolność programistów i osób "z góry". Obecnie wszystko wskazuje na to, że komunikator stracił wsparcie. Systematycznie traci użytkowników. Protokół w wielu kwestiach stracił przewagę nad GG. Pozostałych użytkowników trzyma przy nim chyba tylko sentyment starej "marki" oraz brak alternatywy (nie każdemu pasuje wtw czy aqq).