r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

TripAdvisor

Strona główna Android Podróże i transport Informatory turystyczne

TripAdvisor to oficjalna aplikacja mobilna serwisu o tej samej nazwie. Zapewnia dostęp do sporej bazy informacji odnośnie ciekawych krajów, miejsc oraz obiektów na całym świecie, w tym w Polsce.

Aby skorzystać z pełnych możliwości aplikacji wymagane jest założenie darmowego konta. Pozwala ono na lepszą personalizację oraz synchronizację informacji. Nie jest jednak niezbędne by móc korzystać z aplikacji. A ta oferuje sporo informacji, dla wielu różnych odbiorców.

Nie ważne czy planujemy zagraniczne wakacje, czy szukamy ciekawych restauracji w najbliższej okolicy. W każdym z tych przypadków baza TripAdvisor może nam coś podpowiedzieć. Informacje podzielono na 5 głównych modułów: Hotele. Restauracje, Atrakcje, Loty oraz Wynajem wakacyjny. W przypadku obiektów otrzymujemy kompleksowe informacje o lokalizacji, godzinach otwarcia, zdjęcia, a także opinie innych klientów.

TripAdvisor pozwala także na ocenianie odwiedzonych miejsc i hoteli. Dzięki społeczności łatwiej odnaleźć wartościowe obiekty, miejsca i usługi. Co istotne dostęp do bazy jak i sama aplikacja są darmowe. TripAdvisor to jedna z tych aplikacji, które warto mieć w telefonie gdy myślimy o podróżach zarówno tych lokalnych jak i dalszych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wyjazd w góry? Aplikacje i serwisy, z którymi znajdziesz najlepszy nocleg

16
03.01.2016  •  Łukasz Maślanka

Z Nowym Rokiem zima wróciła nawet w tak niezimowych miastach jak Wrocław. Wiadomo jednak, że zima w mieście nie może się równać tej spędzonej w górach. Jadąc zaś w góry, chciałoby się zostać tam jak najdłużej, a to oznacza, że bez noclegu się nie obędzie. W znalezieniu najlepszej propozycji pomoże Wam Internet i aplikacje mobilne. Wybraliśmy najciekawsze strony internetowe oraz programy, dzięki którym łatwo zorganizujecie wyprawę w góry. Przed wyjazdem warto zajrzeć na stronę internetową gór lub miasta, gdzie planujemy wyjechać. Na tych stronach można znaleźć sporo informacji o bazie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.