TripAdvisor Hotels Flights Restaurants TripAdvisor Hotels Flights Restaurants

Strona główna iOS Podróże i transport Informatory turystyczne
Pobierz program
lub zeskanuj:

TripAdvisor to serwis będący kopalnią informacji o hotelach, ciekawych miejscach, atrakcjach oraz lotach. Dzięki oficjalnej aplikacji mobilnej mamy do nich dostęp także z poziomu naszego telefonu bądź też iPada.

Aby skorzystać z pełnych możliwości aplikacji wymagane jest założenie darmowego konta. Pozwala ono na lepszą personalizację oraz synchronizację informacji. Nie jest jednak niezbędne by móc korzystać z aplikacji. A ta oferuje sporo informacji, dla wielu różnych odbiorców.

Nie ważne czy planujemy zagraniczne wakacje, czy szukamy ciekawych restauracji w najbliższej okolicy. W każdym z tych przypadków baza TripAdvisor może nam coś podpowiedzieć. Informacje podzielono na 5 głównych modułów: Hotele. Restauracje, Atrakcje, Loty oraz Wynajem wakacyjny. W przypadku obiektów otrzymujemy kompleksowe informacje o lokalizacji, godzinach otwarcia, zdjęcia, a także opinie innych klientów.

TripAdvisor pozwala także na ocenianie odwiedzonych miejsc i hoteli. Dzięki społeczności łatwiej odnaleźć wartościowe obiekty, miejsca i usługi. Co istotne dostęp do bazy jak i sama aplikacja są darmowe. TripAdvisor to jedna z tych aplikacji, które warto mieć w telefonie gdy myślimy o podróżach zarówno tych lokalnych jak i dalszych. Aplikacja wspiera zegarki Apple Watch.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!