UC Browser+ UC Browser+ 9.3.0.326

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Przeglądarki internetowe
Pobierz program
lub zeskanuj:

UC Browser to alternatywna przeglądarka dla systemu iOS. Jej główną zaletą poza szerokim zakresem możliwości jest wsparcie dla wielu platform i możliwość synchronizacji danych pomiędzy różnymi wersjami aplikacji.

Ekran główny nie odbiega od tych jakie znamy z innych przeglądarek. Znajdziemy na nim skróty do popularnych witryn, które możemy edytować. U góry znajduje się pasek adresu wraz zwyszukiwarką, u dołu menu nawigacyjne i dostęp do opcji. UC Browser bardzo dobrze radzi sobie z wczytywaniem stron.

O sile UC Browser stanowią jednak dodatki, a tych jest sporo. Zacząć można od trybu incognito, nie zapisującego żadnych informacji o przeglądanych stronach w historii i kasującego wszelkie zebrane ciasteczka. Kolejnym miłym urozmaiceniem jest tryb nocny, który pozwala na wygodniejsze przeglądanie treści przy małej ilości światła (ściemnienie ekranu). Przeglądane strony można wyświetlać w trybie mobilnym, jak i w wersji dekstopowej. Dodatkowo istnieje opcja zmniejszania jakości ładowanych obrazów, aby przyspieszyć transfer danych i zaoszczędzić pakiety. W ostateczności można zupełnie pominąć pobieranie grafik. Zwiększenie rozmiaru czcionki również będzie dużym plusem dla osób widzących nieco gorzej

Dzięki własnej chmurze, UC Browser pozwala na synchronizację ulubionych oraz zakładek pomiędzy innymi aplikacjami w tym dla komputerów PC. Wszystko to otrzymujemy za darmo. Jeżeli z jakiegoś powodu systemowe Safari nie spełnia waszych oczekiwań, warto sprawdzić UC Browser.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!