Upoluj serwer² – polowanie na stare serwery wchodzi w kolejną fazę

Strona główna Aktualności

O autorze

Akcja Upoluj Serwer2 trwa. Szukamy starych serwerów i przenosimy je do chmury, a dla zgłaszających i zgłoszonych mamy świetne nagrody. Dziś prezentujemy również kolejny artykuł ekspercki Łukasza Kałużnego.

Łowy trwają

nagrody

Przypominamy, że dla zgłaszający mają szansę zdobyć Xboksa One z przystawką Kinect i aż 100 zestawów atrakcyjnych gadżetów, a do zgłoszonych może trafić Surface Pro 4, duże rabaty na egzaminy Microsoftu oraz 45-procentowy rabat na vouchery Microsoft Azure o nominalnej wartości do 3 500 zł.

Zasady są jasne: szukamy fizycznych serwerów, niezależnie od tego, czy czy stoi on w Waszej firmie, na uczelni, u pracodawcy czy dowolnym innym miejscu, i oferujemy migrację do chmury Azure. Zgłoszonym pomożemy w przeniesieniu na chmurę, a na wszelkie pytania dotyczące Azure odpowie MVP Microsoftu i członek naszej społeczności, Łukasz Kałużny.

Kolejny artykuł Łukasza Kałużnego, MVP Microsoftu w kategorii Azure

mvp

Akcja Upoluj serwer to nie tylko konkurs, ale także wyjątkowa okazja, by dowiedzieć się więcej o chmurze. Łukasz przygotował już także kolejny artykuł ekspercki. Wcześniej mieliście okazję dowiedzieć, się jak Azure można wykorzystać w backupie. W tym tygodniu Łukasz opisał zastosowania deweloperskie Microsoft Azure.

Finał coraz bliżej

Upoluj serwer

Łukasz chętnie podzieli się swoim doświadczeniem i odpowie także na inne pytania o Azure. Formularz kontaktowy znajdziecie pod adresem upolujserwer.dobreprogramy.pl. Tam także zapoznacie się ze szczegółami tegorocznej odsłony akcji Upoluj Serwer oraz wypełnicie formularz zgłoszeniowy. Udanych łowów!

© dobreprogramy
s