r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

VSDC Video Editor Pro za darmo jeszcze przez 2 dni. Odblokuj zaawansowane maskowanie i greenscreen

Strona główna AktualnościOPROGRAMOWANIE

Jeśli korzystacie z darmowego VSDC Free Video Editora albo szukacie wygodnego programu do montażu filmów, to Wasz szczęśliwy dzień. Jeszcze dziś i jutro można za darmo zgarnąć kod odblokowujący zaawansowane funkcje w programie.

VSDC Free Video Editor jest programem przyjaznym, nadaje się do nauki i amatorskiego montażu na domowe potrzeby, łącznie z tworzeniem pokazów slajdów i animacji. Wraz z programem instalowane są narzędzia do przechwytywania obrazu z pulpitu oraz z podłączonej do komputera kamerki.

Wersja Pro, którą można zdobyć, zawiera ponadto kilka zaawansowanych funkcji, które przydadzą się na wyższym poziomie montażu, obróbki dźwięku i tworzenia efektów specjalnych. Przede wszystkim wersja Pro obsługuje akcelerację sprzętową, co pozwala na znacznie szybszą pracę. Zawiera też sporo zaawansowanych ustawień i wyświetla wizualizacje fal dźwiękowych, co znacznie ułatwia montaż. Ponadto ma bardziej zaawansowane możliwości maskowania klipów, co pomoże przy tworzeniu efektów specjalnych, oraz więcej możliwości pracy z greenscreenem. Cena licencji Pro w normalnych warunkach wynosi 81,22 zł.

r   e   k   l   a   m   a

By zdobyć kod odblokowujący funkcje Pro trzeba przejść na stronę promocji i podać adres e-mail, na który przyjdzie kod aktywacyjny. Trzeba go wpisać w programie, uruchomić go ponownie i można przystąpić do pracy z zaawansowanymi funkcjami.

Darmową wersję programu VSDC Free Video Editor znajdziecie w naszej bazie, w dziale Multimedia → Tworzenie i edycja filmów.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.