Volume2 Volume2 1.1.6.428

Strona główna Windows Akcesoria Sterowanie komputerem
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Volume2 to doskonały zamiennik dla systemowego mechanizmu do zarządzania głośnością dźwięku, który daje możliwość regulacji głośności przy użyciu myszki, klawiatury oraz specjalnego paska ulokowanego przy krawędzi ekranu.

Program wyposażony został w bogaty zestaw funkcji i opcji konfiguracyjnych, których próżno szukać w jego systemowym odpowiedniku. Pozwala on definiować m.in. szybkość i czułość regulacji, przyciski myszki oraz klawisze odpowiedzialne za zmianę głośności, a także harmonogram zadań, zgodnie z którym głośność będzie automatycznie zmieniana o wyznaczonej porze.

Na tym jednak zalety Volume2 się nie kończą. Ogromnym atutem aplikacji jest wyświetlanie na ekranie dodatkowego wskaźnika poziomu głośności. Jego wygląd, położenie na ekranie itp. konfigurowane mogą być w oknie programu. Do dyspozycji użytkownika oddano zestaw kilkunastu naprawdę ciekawych motywów (skórek) z pośród których każdy znajdzie odpowiedni wygląd dla własnych preferencji.

Volume2 działa z poziomu zasobnika systemowego, nie przeszkadzając użytkownikowi w codziennej pracy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

spolszczenie, użyteczność, obsługa
błędy w najważniejszych funkcjach
ocena użytkownika
18.06.2018 17:51 • Recenzja do wersji 1.1.5.404

Świetny program lecz ma bardzo poważną wadę. Mianowicie potrafi sam zmienić balans kanałów. Mój sprzęt to: Logitech Z906 5.1 THX 500W / Creative Sound Blaster X-Fi Surround 5.1 Pro