WG Realms 2: Siege Breaker 1.201

Strona główna Windows Gry Akcja i strzelanki
Pobierz progra​m
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Twardy Duke Nukem swoimi wyczynami zapisał się w historii gier komputerowych, nic dziwnego więc, że wielu niezależnych twórców postanowiło pociągnąć jego historię ze strzelanki 3D z udziałem herosa. Bezpłatny projekt WG Realms 2: Siege Breaker przenosi nas w świat magii i potworów, pokazując przy okazji, ile graficznie oraz pod względem rozgrywki da się wycisnąć ze zmodyfikowanej technologii z pierwowzoru.

Dostajemy do rozegrania kilka dużych rozdziałów, wypełniając misje dla tajemniczego maga, który ocalił nam życie po destrukcji naszej szalupy kosmicznej. Podstawowy atak to oczywiście kopniak, ale szybko arsenał wzbogacamy o wiele wymyślnych narzędzi zniszczenia, jak piła czy potężny minigun. Nie zabraknie całych armii wrogów do zlikwidowania, biegania za kluczami do drzwi i kombinowania z przełącznikami.

Z ciekawszych nowości należy wymienić przynajmniej dwie. Po pierwsze, zbieramy złoto, za które otwieramy poukrywane na poziomach skrzynie z bardzo przydatnym wyposażeniem. Po drugie, na starcie wybieramy między innymi moce specjalne, dostępne po naładowaniu specjalnego wskaźnika POW. Tu możemy zdecydować się chociażby na spowalnianie strzałów przeciwników, odzyskiwanie zdrowia, super pancerz, a w końcu też atak stada minotaurów, barbarzyńców lub uderzenia pioruna.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!