WhatsApp 0.2.8505

Strona główna Mac Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WhatsApp to bardzo popularny, darmowy komunikator internetowy. Program dla OS X nie działa niezależnie, ale podobnie jak wersja przeglądarkowa, jest „przedłużeniem” klienta na telefonie. Oznacza to, że telefon musi być połączony z Siecią, by komunikator na Macu działał.

Program na Macu synchronizuje wszystkie informacje z telefonem i ma identyczne możliwości, ale korzysta z powiadomień systemowych, skrótów klawiszowych, wbudowanej kamerki Maca i tym podobnych.

WhatsApp na Macu pozwala przesyłać wiadomości tekstowe, zdjęcia, pliki z komputera i nagrania dźwiękowe w rozmowach, ma też zestaw emotikon. Podobnie jak na telefonie, pokazuje również czy rozmówcy piszą i czy przeczytali wiadomości. Można też oznaczyć wiadomości jako nieprzeczytane. WhatsApp pozwala też na prowadzenie rozmów grupowych.

By zacząć używać WhtsAppa na Macu, trzeba w aplikacji na telefonie zeskanować kod QR pokazany przez program.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

WhatsApp rusza na podbój komputerów: wydał aplikacje na Windows i OS X

22
11.05.2016  •  Łukasz Maślanka

WhatsApp podbił smartfony na całym świecie i ma już miliard użytkowników. Teraz firma chce się zadomowić na komputerach stacjonarnych i zaprezentowała oficjalne aplikacje dla systemu Windows oraz Mac OS. Wydanie oprogramowania na urządzenia z systemem Windows oraz Maki WhatsApp potwierdził na swoim blogu. Skorzystamy z nich na urządzeniach z Windowsem 8 lub nowszym lub na sprzęcie z systemem Mac OS 10.9 wzwyż. Proces konfiguracji programu WhatsApp na urządzenia stacjonarne jest bardzo prosty. Wystarczy zainstalować oprogramowanie, a następnie uruchomić w aplikacji mobilnej usługi opcję…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieBrzydkie podróbki figurek z PRL-u. Jest człowiek, który ma ich pokaźną kolekcję