WhySoSlow WhySoSlow 1.60

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WhySoSlow to niezwykle przydatne, a zarazem bardzo łatwe w obsłudze narzędzie diagnostyczne, dzięki któremu dowiemy się, jakie układy spowalniają pracę naszego komputera.

Korzystanie z programu WhySoSlow jest naprawdę proste – wystarczy wcisnąć przycisk Analyze, by po chwili na ekranie monitora zostały wyświetlone szczegółowe informacje na temat szybkości działania, obciążenia i temperatury procesora, responsywności jądra i zainstalowanych programów, a także stopnia zużycia pamięci operacyjnej.

WhySoSlow charakteryzuje się niekoniecznie nowoczesnym, ale bardzo przejrzystym interfejsem – wszystkie dane zostały umieszczone w czytelnej tabelce, a obok informacji o pracy poszczególnych układów znajdziemy także odpowiednią ikonę, która sugeruje, czy działa on prawidłowo, czy też należy zwrócić na niego większą uwagę (np. w momencie, gdy temperatura CPU jest zbyt wysoka).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!