r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

WhySoSlow 1.0.0

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

WhySoSlow to niezwykle przydatne, a zarazem bardzo łatwe w obsłudze narzędzie diagnostyczne, dzięki któremu dowiemy się, jakie układy spowalniają pracę naszego komputera.

Galeria programu

Korzystanie z programu WhySoSlow jest naprawdę proste – wystarczy wcisnąć przycisk Analyze, by po chwili na ekranie monitora zostały wyświetlone szczegółowe informacje na temat szybkości działania, obciążenia i temperatury procesora, responsywności jądra i zainstalowanych programów, a także stopnia zużycia pamięci operacyjnej.

WhySoSlow charakteryzuje się niekoniecznie nowoczesnym, ale bardzo przejrzystym interfejsem – wszystkie dane zostały umieszczone w czytelnej tabelce, a obok informacji o pracy poszczególnych układów znajdziemy także odpowiednią ikonę, która sugeruje, czy działa on prawidłowo, czy też należy zwrócić na niego większą uwagę (np. w momencie, gdy temperatura CPU jest zbyt wysoka).

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.