Win10PrivacyFix Win10PrivacyFix 2020.2.7

Strona główna Windows Narzędzia Pakiety narzędziowe
Pobierz p​rogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Win10PrivacyFix to narzędzie dla użytkowników komputerów z systemem operacyjnym Windows 10, którzy cenią sobie prywatność w trakcie codziennej pracy.

Najnowsza wersja popularnych „okienek” domyślnie gromadzi rozmaite informacje na temat aktywności użytkownika, a następnie udostępnia je firmie Microsoft. Za sprawą takiej aplikacji, jak Win10PrivacyFix możemy bezpiecznie wyłączyć ową funkcję oraz inne usługi, dzięki którym Gigant z Redmond śledzi nas w trakcie korzystania z sieci.

Win10PrivacyFix zajmuje się również optymalizacją Explorera, by ten nie rejestrował naciśnięć klawiszy, a także nie domagał się włączenia mikrofonu. Ponadto narzędzie umożliwia wyłączenie licznych aplikacji (np. Sklepu Microsoft), kamery internetowej, a także proponuje dezaktywację szybkiego dostępu do rzadko używanych plików i folderów w Eksploratorze oraz wiele, wiele więcej.

Win10PrivacyFix nie wymaga specjalistycznej wiedzy po stronie użytkownika, gdyż korzystanie z programu opiera się na odznaczaniu i zaznaczaniu poszczególnych opcji zaledwie jednym przyciskiem.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!