r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Windows 10 Redstone 4 z nowym Game Bar: Fluent Design także dla graczy

Strona główna AktualnościROZRYWKA

Windows 10 to system operacyjny cieszący się dużą popularnością wśród graczy. W związku z tym, Microsoft przykłada sporo uwagi by zapewnić tej grupie odbiorców „dziesiątki” nowe funkcje. Wraz z kolejna dużą aktualizacją, gracze otrzymają nowy Game Bar – tak wskazują testowe kompilacje.

Jak donosi serwis Thurrott, w testowej kompilacji Windows 10 (Redstone 4 build 17046) pojawił się nowy Game Bar. To skierowana dla graczy funkcja, dostępna podczas grania, która zapewnia szybki dostęp do opcji związanych z robieniem zrzutów ekranu, nagrywania wideo czy włączenia trybu Game Mode.

W nowej wersji znacząco przeprojektowany został wygląd. Game Bar został przystosowany do wytycznych języka wzornictwa Fluent Design. Użytkownik może przełączać się pomiędzy trybem jasnym i ciemnym, odświeżone zostały wybrane animacje, dodano skróty do profilu Xbox Live, profilu Mixer, folderu z nagraniami oraz ustawień. Pojawił się również sporych rozmiarów zegar.

r   e   k   l   a   m   a

W aktualizacji Redstone 4 możemy spodziewać się kolejnych usprawnień skierowanych dla graczy. Microsoft chce obecnie połączyć świat konsol i grania na PC – Xbox One i komputery mają stać się niemal jedną platformą.

© dobreprogramy
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.