Windows 7 Logon Background Changer 1.5.2

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Po​bierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows 7 Logon Background Changer to bezpłatna, otwarta aplikacja pozwalająca zmienić tło ekranu logowania w systemie Windows 7 i wyświetlić w tym miejscu dowolnie wybraną przez użytkownika tapetę.

Współpracuje zarówno z finalną wersję Siódemki, jak i z wersją RC. Co ważne, aplikacja nie podmienia żadnych plików systemowych. Jedna z ciekawostek to fakt, że Windows 7 Logon Background Changer - mimo realizowania raptem jednej, bardzo prostej funkcji - napisany został w oparciu o Windows Presentation Foundation, interfejs aplikacji z animacjami w 3D prezentuje się więc naprawdę ciekawie.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

łatwy w obsłudze, lekki
nie stwierdziłem :P
ocena użytkownika
14.06.2015 22:54 • Recenzja do wersji 1.5.2

Program przydatny dla ludzi, którym znudziła się tapeta ekranu logowania. Dzięki temu programowi można w łatwy sposób ową tapetę zmienić nie integrując w rejestr systemu. Programik jest bajecznie prosty w obsłudze.