Windows 95 1.3.0

Strona główna Windows Emulatory Inne
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Windows 95 to stworzona w oparciu o technologię Electron platforma, która pozwala uruchomić tytułowe środowisko na komputerach z systemem Windows 7/8/10, Linux oraz Mac OS.

Opisywane środowisko jest bardzo proste w obsłudze i nie wymaga od użytkownika żadnej konfiguracji. Po zainstalowaniu umożliwia uruchomienie udostępnionego przez Microsoft w 1995 roku środowiska Windows 95. Daje ono dostęp do identycznego zestawu funkcji i narzędzi co oryginał, w którym znajdziemy proste gierki, aplikacje itp.

Uruchamiany w obrębie opisywanej platformy system dostępny jest w języku angielskim, jednak nie powinno to stanowić problemu nawet dla mniej doświadczonych użytkowników.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 06.09.2018 14:41

Bogdanie, próbujesz być śmieszny a tylko się ośmieszasz.

Licencje to autor tego programu może dać najwyżej na swój wrapper i dołączyć elektronową. Problem jest taki, że wraz ze swoimi rzeczami dostarcza Windows 95, który jest już płatny i nie został nigdy uwolniony przez MS.

Bogdan_G   19 #2 06.09.2018 08:33

License

Ten projekt jest przeznaczony wyłącznie do celów edukacyjnych. Nie jest powiązany i nie został zatwierdzony przez firmę Microsoft.

Przyszła owca do portalu i darmowe programy kradnie.
Zza winkla wyskoczył unixowiec (niezalogowany) i zawołał - Czy to ładnie i zdrowo kraść darmowe programy? Zaraz zjem cię na surowo!
Zjawił się niedźwiedź, który nakradł darmowego grania. Zawołał - Ejże wilku, nadajesz się do kopania, bo jakim prawem masz prawo do karania?
Odezwała się sowa z dachu: - Stare towary bez terminu świeżości są za karę.

  #1 05.09.2018 19:31

To jest zgodnie z polskim prawem piracki program. Jeżeli ktoś nie posiada licencji na Win 95 standalone to popełniacie przestępstwo pobierając tę aplikację.