reklama

Windows Vista Service Pack 1 już w poniedziałek?

Strona główna Aktualności

O autorze

Administrator infrastruktury obsługującej portal dobreprogramy i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Przed pracą miłośnik gry w squasha, po pracy fan Formuły 1.

Źródła zbliżone do firmy Microsoft utrzymują, że finalna wersja długo oczekiwanego dodatku Service Pack 1 dla systemu Windows Vista ma zostać wydana w następnym tygodniu, może nawet już w poniedziałek 4 lutego. Również w przyszłym tygodniu SP1 mają otrzymać firmy partnerskie OEM.

Service Pack 1 ma się pojawić w dwóch odsłonach. Najpierw, w dniu oficjalnego wydania dodatku, udostępniona zostanie wersja pięciojęzykowa - zawierająca język angielski, niemiecki, francuski, hiszpański i japoński. Następnie za około dwa tygodnie wydana zostanie wersja 36-językowa, także z językiem polskim.

Nie są to oczywiście potwierdzone informacje. Microsoft odmawia komentarzy, ale udało się potwierdzić, że wydana niedawno wersja Release Candidate Refresh 2 to wbrew opiniom niektórych jeszcze nie finalna kompilacja.

© dobreprogramy
reklama

Komentarze

reklama
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieNie wiemy, co jemy - państwowe badania to kropla w morzu. Projekt FoodRentgen chce to zmienić