r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Wire 2.15

Strona główna Mac Internet i komunikacja Komunikatory internetowe

Wire to szybki, elegancki i przede wszystkim bezpieczny komunikator, który pozwala przesyłać wiadomości tekstowe, obrazki, filmy i prowadzić rozmowy głosowe. Cała komunikacja jest szyfrowana.

Po uruchomieniu program poprosi o zalogowanie lub utworzenie nowego konta, co będzie wymagało podania adresu e-mail. Znajomych można zaprosić z poziomu komunikatora lub znaleźć z pomocą wyszukiwarki.

Rozmowy można prowadzić z jedną osobą lub w grupie – wtedy jednocześnie może połączyć się 128 osób. W oknie będą elegancko prezentowane przesyłane obrazki, filmy i utwory ze Spotify i SoundClouda. Komunikator może także automatycznie pobierać GIF-y pasujące do wpisanego słowa kluczowego z serwisu Giphy.

Wide dostępny jest na różnych platformach, a także w przeglądarce, zupełnie za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wire, elegancki komunikator od twórców Skype'a, dostępny także na Windowsa

25
02.11.2015  •  Maciej Olanicki

Komunikator Wire, który opisywaliśmy w momencie jego pojawienia się na Androida, OS X-a i iOS-a, już wówczas był firmowany hasłem It’s everywhere. Musiał minąć niemal rok, aby stało się ono prawdziwe – udostępniono właśnie wersję programu przeznaczoną na Windowsa. Komunikator zyskał rozgłos głównie dzięki temu, że w pracach nad jego rozwojem brały udział między innymi osoby będące niegdyś odpowiedzialne za tworzenie Skypea. Gdy ten został przejęty przez Microsoft, powstał Wire – komunikator, którego charakterystyczną cechą był bardzo ładny i dopracowany interfejs. Jest taki także w…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.