Wondershare Photo Recovery Wondershare Photo Recovery 3.1.1.9

Strona główna Windows Archiwum Programy archiwalne
Pobierz pr​ogram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Wondershare Photo Recovery jest bardzo prostym w obsłudze narzędziem do odzyskiwania danych, które przystosowane zostało do przywracania usuniętych plików graficznych w najpopularniejszych formatach (obsługiwane są również pliki RAW), muzyki oraz filmów.

Program bazuje na dokładnej analizie dysku twardego (sektor po sektorze), w ramach której wyszukuje wszystkie możliwe do przywrócenia dane. Pełna lista wyszukanych pozycji użyta może być od razu do odzyskania wybranych danych, jak również zapisana w celu późniejszego wykorzystania. Pliki, które narzędzie potrafi przywrócić posegregowane są zgodnie z posiadanym rozszerzeniem. Narzędzie daje możliwość definiowania typu danych uwzględnianych podczas wyszukiwania, pozwala filtrować wyniki względem minimalnego rozmiaru, jak również podglądać grafikę jeszcze przed jej odzyskaniem.

Wondershare Photo Recovery wyposażony został w funkcję zatrzymywania i wznawiania analizy zawartości wskazanego woluminu. Wśród możliwych do odzyskania z jego użyciem formatów znajdziemy m.in. JPG, TIF/TIFF, PNG, BMP, PIF, PSD, CRW, CR2, NEF, ORF, RAF, SR2, MRW, DCR, WMF, DNG, ERF, RAW, AIF/AIFF, M4A, MP3, WAV, WMA, MID, MIDI, OGG, AAC, AVI, MOV, MP4, M4V, 3GP, 3G2, WMV, ASF, FLV, SWF, MPG oraz RM/RMVB.

Uwaga!

  1. Wersja testowa posiada ograniczenie, uniemożliwiające zapisanie na dysku wyszukanych plików.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Dużo obsługiwanych rozszerzeń plików.
Niestety przy dużej fragmentacji nośnika to trzeba jak to sie mówi "rękami popracować"
ocena użytkownika
08.01.2017 15:18 • Recenzja do wersji 3.1.1.9

Ogólnie prosty i przyjemny program. Dla osób, które nie poradzą sobie z odzyskaniem danych za pomoca tego programu polecam firmę MiP Data Recovery, która rzeczywiście potrafi robić cuda tu link do usługi oferowanej przez tą firmę.https://recovery.pl/odzyskiwanie-zdjec