World of Tanks EnCore RT Benchmark

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobi​erz program
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

World of Tanks EnCore RT Benchmark to, jak sama nazwa wskazuje, test wydajności World of Tanks na najnowszym silniku EnCore w trybie z efektem ray tracingu.

Ray tracing zbudowany jest w oparciu o bibliotekę Intel Embree i obliczenia wektorowe na procesorze, przez co nie wymaga karty graficznej GeForce RTX, w odróżnieniu od większości innych przypadków implementacji tego rozwiązania. Zadowala się każdą kartą graficzną obsługującą API DirectX 11. Nie zmienia to jednak faktu, że jest efektem kosztownym sprzętowo i do płynnego działania wymaga relatywnie mocnego sprzętu.

Wykorzystując World of Tanks EnCore RT Benchmark, sprawdzisz, czy twój komputer podoła wyzwaniu. Narzędzie oferuje około 2-minutowe demo, podczas którego mierzy liczbę generowanych klatek na sekundę. Ma kilka ustawień jakości grafiki i samego ray tracingu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!