Wunderlist

Strona główna Android Akcesoria Kalendarze i zadania
Pobierz program
lub zeskanuj:

Wunderlist to bardzo popularna platforma do tworzenia i zarządzania listami zadań. Bardzo prosta i intuicyjna w obsłudze platforma jest dostępna zarówno przez przeglądarkę, różne systemy mobilne, jak i jako dodatki do aplikacji desktopowych. Oprócz podstawowego zarządzania zadaniami pozwala na określanie przypomnień, tworzenie notatek, a także współdzielenie zapisanych list z innymi użytkownikami.

Po uruchomieniu aplikacja wymaga zalogowania. Użytkownik może utworzyć nowe konto, zalogować się na istniejące, a także wykorzystać do logowania konta Facebook lub Google+. Główne okno wyświetla informacje znajdujące się w skrzynce odbiorczej, z wysuwanego panelu bocznego użytkownik otrzymuje dostęp do poszczególnych kategorii. Nowe zadania mogą mieć oprócz nazwy określoną planowana datę ukończenia, czas przypomnienia, a także listy podzadań. Użytkownik może dodać własną notatkę, pliki, a także komentarze do konkretnego zadania. Możliwe jest również dodanie znajomych i współdzielenie z nimi listy zadań prywatnych. Użytkownik może zarządzać już istniejącymi listami zadań (kategoriami) poprzez edycję ich nazwy i ich usuwanie, może także dodawać zupełnie nowe listy i zmieniać ich kolejność. Istotną funkcją jest możliwość ukrywania określonych kategorii, np. spisu wszystkich zadań niezależnie od kategorii. Listy mogą być udostępniane przez systemowy mechanizm udostępniania.

W ustawieniach możliwa jest konfigurowania tła, a także określania jak mają zachowywać się elementy dodawane do listy (dodawane od góry lub od dołu), możliwa jest także zmiana odstępu opóźnień, oraz wybór dźwięków powiadomień. Aplikacja pozwala na importowanie zadań z aplikacji Astrid oraz Any.DO. Wunderlist jest udostępniane za darmo, posiada interfejs w języku polskim. Bardziej rozbudowana wersja pro pozwala na dodawanie plików i komentarzy do zadań, a także przypisywanie ich do konkretnych osób. Aplikacja udostępnia jeden widget do umieszczenia na pulpicie. Domyślnie wyświetla on książkę odbiorcza, użytkownik może jednak przełączyć pozycję na inną, np. zadania na aktualny tydzień, lub z konkretnej kategorii.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
18.03.2016  •  Łukasz Maślanka

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Budżet pod kontrolą. Aplikacje, z którymi opanujesz wydatki i oszczędzisz pieniądze

50
03.02.2016  •  Łukasz Maślanka

Jak zrobić zakupy i nie zwariować? Sklepowe półki uginają się od towarów, producenci kuszą promocjami i tylko czekają, aż wyciągniemy pieniądze z portfela. Do tego trudno zapamiętać, co dokładnie potrzebujemy kupić i ile wydaliśmy w sklepie lub w hipermarkecie. Nie musimy jednak poddać temu szaleństwu. Dobre oprogramowanie pomoże przygotować się do zakupów i inteligentnie zarządzać swoimi finansami. Szybko się okaże, że jesteśmy w stanie zaoszczędzić znacznie więcej, niż myśleliśmy. Z czym na zakupy? Aby podczas zakupów nie wydać więcej, niż planujemy (a często także, niż możemy i…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.   
Polecamy w WP TechnologieWP TechnologieSprawdź, czy możesz być astronautą. Ten test oblali nawet najlepsi