r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

XI edycja BIN GigaCon 6 września w Warszawie

Strona główna Aktualności

W dniach 6-7 września w Warszawie odbędzie się XI już edycja corocznej, bezpłatnej konferencji BIN GigaCon poświęconej bezpieczeństwu i niezawodności systemów informatycznych.

W ramach wykładów zaproszonych prelegentów oraz wystawy sprzętu zaprezentowana zostanie wiedza na temat strategii i zagadnień technicznych, które wspierają budowę kompleksowego i niezawodnego systemu zabezpieczającego sieć i dane firmowe. Na otwartych prelekcjach będzie można dowiedzieć się, jak uniknąć włamań, awarii i utraty cennych informacji oraz jak rozsądnie inwestować w infrastrukturę IT. Poruszony zostanie także temat zagrożeń płynących z sieci oraz metody skutecznej obrony.

Udział w konferencji BIN GigaCon jak zwykle jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Należy jej dokonać online na stronie konferencji, gdzie można również znaleźć więcej informacji o przebiegu spotkania i prelegentach. Warto przy okazji wspomnieć, że miesiąc później - 6 października - odbędzie się wrocławska edycja konferencji BIN GigaCon. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym obu konferencji.

r   e   k   l   a   m   a
© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.