Zlot fanów Mozilli i Opery

Strona główna Aktualności

O autorze

Od jakiegoś już czasu na wielu forach internetowych trwają zażarte dyskusje nad wyższością przeglądarki internetowej Mozilla Firefox nad Operą, bądź Opery nad Mozillą Firefox ;) Pojawiła się jednak możliwość przeprowadzenia dyskusji miłośników obu rozwiązań oko w oko.

Na forach MozillaPL oraz My Opera Community pojawiła się informacja o planowanym zlocie społeczności obu przeglądarek. Zlot fanów Mozilli odbywa się już od 3 lat. Tym razem organizatorzy postanowili także zaprosić na taki zlot wszystkich entuzjastów i zwolenników przeglądarki internetowej Opera.

Według wstępnych informacji, zlot ma odbyć się w Poznaniu w dniach 10-11 lub 17-18 września. W planach zlotu przewiduje się prelekcje i panele dyskusyjne. Oczywiście nie obędzie się też bez kulturalnej (miejmy nadzieję ;-) dyskusji przy piwie, o czym informują organizatorzy.

Projekt imprezy jest jeszcze w fazie przygotowań i ustaleń. Osoby, które są zainteresowane tą inicjatywą zaproszone zostały w dniu 19 maja br. (czwartek) na serwer irc.mozilla.org, na kanał #mozillapl w celu wymiany informacji i uzgodnień dotyczących zlotu.

© dobreprogramy
s