r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Zombie Defense na weekend: bo to jest nasza ulica, to jest nasz dom – a nie umarlaków

Strona główna AktualnościROZRYWKA

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Zombie Defense – tytuł stanowiący świetne połączenie klasycznego RTS-a z nowoczesnym Tower Defense.

Jak łatwo odgadnąć chodzi tutaj o powstrzymanie kolejnych fal wrogów dążących do zniszczenia naszej bazy. W tym przypadku bazą jest niewielki skrawek ulicy, który z pomocą komandosów bronimy przed zmutowanymi, rozwścieczonymi i zaskakująco wytrzymałymi na obrażenia zombiakami.

Gra dostępna jest także dla systemu macOS, a także na urządzenia mobilne z systemem Android, iOS oraz Windows Phone.

Istotą rozgrywki jest umiejętne i przemyślane rozmieszczanie posterunków obronnych. To w jaki sposób użyjemy elementów ofensywnych, gdzie ustawimy segmenty obronne, których użyjemy w danej chwili ulepszeń i jak będziemy nimi na bieżąco zarządzać, będzie rzutować na końcowy wynik konkretnego starcia.

r   e   k   l   a   m   a

Za obronę przed każdą falą żywych trupów gracz zyskuje fundusze, które może przeznaczyć na rozwijanie umiejętności członków drużyny i kupowanie ekwipunku. W trakcie gry trzeba biegle przemieszczać obrońców, ulepszać ich możliwości, a także wydawać polecenia związanie z przejściem do innej sekcji czy chociażby kiedy i w jakim kierunku wykonać rzut granatem.

Tytuł cechuje się dobrą oprawą graficzną, a dzięki udanemu połączeniu elementów strategii, taktyki i zarządzania potrafi przyciągnąć do gry nie tylko fanów Tower Defense.

Zapraszamy do zabawy!

© dobreprogramy

Komentarze

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.