Zortam Mp3 Media Studio Zortam Mp3 Media Studio 28.30

Strona główna Windows Multimedia Katalogowanie zasobów multimedialnych
Pobierz prog​ram
zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Zortam Mp3 Media Studio to rozbudowane centrum multimedialne do zarządzania biblioteką utworów, które możemy również odtwarzać za pomocą opisywanego narzędzia.

Po uruchomieniu Zortam Mp3 Media Studio automatyczne skanuje twardy dysk naszego komputera w poszukiwaniu znajdujących się na nim utworów muzycznych, tworząc tym samym kolekcję, którą można swobodnie zarządzać, by np. zmieniać nazwy plików (również w trybie wsadowym). Narzędzie samo pobiera okładki albumów, teksty piosenek i rozmaite metadane, jak np. nazwę wykonawcy, rok wydania, gatunek utworu i inne.

Za pomocą Zortam Mp3 Media Studio możemy również edytować tagi ID3v1 i ID3v2.4, usuwać tagi, okładki i teksty piosenek, a także szukać duplikatów utworów, zwalniając miejsce na dysku twardym komputera poprzez usunięcie zbędnych plików. Te, które pozostaną w naszej kolekcji, zlokalizujemy bez problemu dzięki wbudowanej wyszukiwarce.

Zortam Mp3 Media Studio zawiera wbudowane narzędzie do nagrywania utworów na płytę Audio CD, umożliwia konwertowanie materiałów pobranych z serwisu YouTube do plików MP3, a także pozwala na zmianę formatu z MP3 na WAV. Co ciekawe, wbudowany odtwarzacz oferuje ponadto możliwość uruchamiania piosenek dostępnych lokalnie oraz tych, które znajdziemy na YouTube.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!