A Flipping Good Time na weekend

Strona głównaA Flipping Good Time na weekend
05.01.2012 18:01
Redakcja
Redakcja

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy A Flipping Good Time - znakomitą platformówkę 2D z naciskiem na aspekty zręcznościowe jak również logiczne.

Zasady gry są proste, poruszając się podziemnymi, tajemniczymi korytarzami pełnymi pułapek, zasadzek i zagadek, należy zebrać możliwie największą liczbę diamentów umożliwiającą odblokowanie kolejnych układów.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("aflippinggoodtime360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 106, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"aflippinggoodtime-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120105154457.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/aflippinggoodtime-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/aflippinggoodtime-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/aflippinggoodtime-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/aflippinggoodtime-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Niewątpliwie ważnym elementem rozgrywki jest zbieranie wszędobylskich świetlików, które nie tylko wyznaczają nam szlak i dalszą drogę, ale zwiększają liczbę możliwych do popełnienia przez nas błędów. Kolekcja świetlików powinna być jak największa, ponieważ z czasem przychodzi moment, gdy musimy wrócić do poprzednich układów i skupić się na sumiennym przeszukaniu terenu celem odnalezienia, a następnie pozyskania drogocennych kamieni. Ta czynność niejednokrotnie przysporzy wiele trudu i będzie kosztowała dużo cierpliwości, a nieraz i dłuższego zastanowienia.

Dodatkową atrakcją w grze, albo raczej dodatkowym utrudnieniem jest częsta zmiana grawitacji, chodzi o to, że sufit staje się podłogą oraz odwrotnie. Te przemiany następują bardzo dynamicznie i niejednokrotnie niespodziewanie przez co sterowanie ruchami naszego bohatera staje się bardzo niedogodne. Sprawy mają się jeszcze gorzej, gdy przez zaciemnione sztolnie śmigamy rozpędzonym wagonikiem.

A Flipping good Time to bez wątpienia nieprzeciętna i wciągająca produkcja, która momentami będzie wymagała od gracza wręcz ponadludzkiej sprawności, błyskotliwości i przebiegłości. Dzięki swej dobrej oprawie audiowizualnej, fachowemu zespoleniu elementów zręcznościowych z logicznymi, z pewnością przypadnie ona do gustu szerokiej rzeszy fanów nie tylko gier platformowych.

Grę A Flipping Good Time można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Platformowe.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy zapoznać się między innymi z zapowiedziami produkcji RPG opartej na znanym serialu dla dorosłych, czyli South Park: The Game, a także tworzonej po zmianie założeń zupełnie od nowa propozycji Ubisoftu I Am Alive. Pod kątem growym podsumowaliśmy również przeszłe 12 miesięcy w zestawieniu Hity i zgrzyty 2011 roku.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Blockfall na weekend
Blockfall na weekend
Rafał Szramowiat
Retry? na weekend
Retry? na weekend
Rafał Szramowiat
ChargeRider na weekend
ChargeRider na weekend
Rafał Szramowiat
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (8)