A Flipping Good Time na weekend

A Flipping Good Time na weekend

Redakcja
05.01.2012 18:01

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy A Flipping Good Time - znakomitą platformówkę 2D z naciskiem na aspekty zręcznościowe jak również logiczne.

Zasady gry są proste, poruszając się podziemnymi, tajemniczymi korytarzami pełnymi pułapek, zasadzek i zagadek, należy zebrać możliwie największą liczbę diamentów umożliwiającą odblokowanie kolejnych układów.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("aflippinggoodtime360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 106, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"aflippinggoodtime-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20120105154457.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/aflippinggoodtime-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/aflippinggoodtime-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/aflippinggoodtime-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/aflippinggoodtime-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Niewątpliwie ważnym elementem rozgrywki jest zbieranie wszędobylskich świetlików, które nie tylko wyznaczają nam szlak i dalszą drogę, ale zwiększają liczbę możliwych do popełnienia przez nas błędów. Kolekcja świetlików powinna być jak największa, ponieważ z czasem przychodzi moment, gdy musimy wrócić do poprzednich układów i skupić się na sumiennym przeszukaniu terenu celem odnalezienia, a następnie pozyskania drogocennych kamieni. Ta czynność niejednokrotnie przysporzy wiele trudu i będzie kosztowała dużo cierpliwości, a nieraz i dłuższego zastanowienia.

Dodatkową atrakcją w grze, albo raczej dodatkowym utrudnieniem jest częsta zmiana grawitacji, chodzi o to, że sufit staje się podłogą oraz odwrotnie. Te przemiany następują bardzo dynamicznie i niejednokrotnie niespodziewanie przez co sterowanie ruchami naszego bohatera staje się bardzo niedogodne. Sprawy mają się jeszcze gorzej, gdy przez zaciemnione sztolnie śmigamy rozpędzonym wagonikiem.

A Flipping good Time to bez wątpienia nieprzeciętna i wciągająca produkcja, która momentami będzie wymagała od gracza wręcz ponadludzkiej sprawności, błyskotliwości i przebiegłości. Dzięki swej dobrej oprawie audiowizualnej, fachowemu zespoleniu elementów zręcznościowych z logicznymi, z pewnością przypadnie ona do gustu szerokiej rzeszy fanów nie tylko gier platformowych.

Grę A Flipping Good Time można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Platformowe.

Ponadto wszystkich miłośników gier, dla których gra na weekend to za mało, zapraszamy do naszego portalu Gamikaze. Polecamy zapoznać się między innymi z zapowiedziami produkcji RPG opartej na znanym serialu dla dorosłych, czyli South Park: The Game, a także tworzonej po zmianie założeń zupełnie od nowa propozycji Ubisoftu I Am Alive. Pod kątem growym podsumowaliśmy również przeszłe 12 miesięcy w zestawieniu Hity i zgrzyty 2011 roku.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Loadout na weekend
Loadout na weekend
Rafał Szramowiat
ArcheBlade na weekend
ArcheBlade na weekend
Rafał Szramowiat
Dota 2 na weekend
Dota 2 na weekend
Rafał Szramowiat
Wild Warfare na weekend
Wild Warfare na weekend
Rafał Szramowiat
Lambda Wars na weekend
Lambda Wars na weekend
Rafał Szramowiat
Mica-Chew na weekend
Mica-Chew na weekend
Rafał Szramowiat
Prime World na weekend
Prime World na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (8)