Action Launcher z kolorowaniem ikon w wyszukiwarce

Action Launcher z kolorowaniem ikon w wyszukiwarce

31.10.2017 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Action Launcher to kolejna nakładka na system Android zmieniająca sposób uruchamiania programów, która wiele czerpie z Pixel Launchera. Po dużej aktualizacji w czerwcu, przyszedł czas na wprowadzenie funkcji, które jeszcze bardziej zwiększają możliwości personalizacji.

Nowa wersja Action Launcher została oznaczona jako v30 i jak twierdzi twórca, przynosi ona największe zalety Pixel Launchera, na którym bazuje, wzbogacone o zaawansowane opcje dostosowania wyglądu do preferencji użytkownika. Wśród nowości znajdziemy widżet At a Glance, który zapewnia szybki dostęp do aktualnej daty, pogody oraz nadchodzących wydarzeń zapisanych w kalendarzu.

Obraz

W poprzedniej aktualizacji do Action Launchera trafił dock z wyszukiwarką, który został umieszczony na dole ekranu. Można go było dostosować, wybierając m.in. kolor. Wraz z nową aktualizacją dock możemy jeszcze bardziej spersonalizować – wprowadzony został dedykowany edytor, który pozwala ustalić kolor ikon na docku. Usprawnień doczekało się również wsparcie dla Google Assistant.

Aktualizacja to oczywiście także poprawki błędów i ulepszenia stabilności. Twórca dodaje, że launcher będzie teraz odczuwalnie lepiej działał na Samsungu Galaxy S8 i Note 8.

Nową wersję Action Launcher znajdziecie już w naszej bazie aplikacji dla Androida. Jeśli już go używacie, to aktualizacja powinna pobrać się automatyczne z Google Play. Dostępny jest również Pixel Launcher, na którym Action Launcher jest w dużej mierze wzorowany.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (11)