MacOSGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćAdobe Lightroom CC
Adobe Lightroom CC ikona

Adobe Lightroom CC4.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Adobe Lightroom CC to program dla fotografów w pełni synchronizujący się z chmurą Creative Cloud.

Adobe Lightroom CC wyróżnia się bieżącymi aktualizacjami i zawsze obsługuje najnowsze modele aparatów i obiektywów. Program pozwala przeglądać i katalogować zdjęcia po imporcie do biblioteki, przy czym pliki z niej są na bieżąco synchronizowane z chmurą – także cyfrowe negatywy (RAW, DNG i inne). Biblioteka jest dostępna na wszystkich urządzeniach w ramach jednego konta Adobe ID, a ponadto można je łatwo udostępniać innym.

Możliwości niedestruktywnej edycji zdjęć obejmują podstawowe korekty ekspozycji i balans kolorów, a także bardziej zaawansowane, jak usuwanie mgły, wydobywanie detali, zaawansowana korekta geometrii na podstawie wyznaczonych linii równoległych, barwienie według zakresu, maskowanie efektów, retusz i tym podobne. Pod względem dostępnych narzędzi program praktycznie nie różni się od Lightrooma Classic.

Program można testować przez 7 dni bez ograniczeń. Ta sama biblioteka zdjęć i wprowadzone zmiany będą widoczne w aplikacji mobilnej i interfejsie przeglądarkowym Lightrooma CC.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań410
Data aktualizacji17 mar 2021
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (trial)
Adobe Lightroom CC ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)