Aero2 wraca z najtańszym pre-paidem na rynku telefonii komórkowej

Aero2 wraca z najtańszym pre-paidem na rynku telefonii komórkowej07.09.2016 15:58
Aero2 wraca z najtańszym pre-paidem na rynku telefonii komórkowej

Aero2 znacie przede wszystkim jako dostawcę usługi BDI, tzw.Bezpłatnego Dostępu do Internetu, który swego czasu cieszył sięniemałą popularnością. Jego gwiazda nieco przygasła po tym, gdykorzystanie z BDI stało się raczej nieprzyjemne – kto chciałbyco godzinę rozwiązywać test CAPTCHA? Firma chce teraz przypomniećsię klientom. Wchodzi na rynek z nową usługą a2mobile,przekształcając się w praktyce w nowego operatora komórkowejtelefonii pre-paid.

Jesteśmy w stanie zbudować bardzo silną pozycję na rynku.Będziemy kierować swoją ofertę do wszystkich. To co nas wyróżniato cena – chcemy być najtańsi – twierdzą przedstawicieleAero2, i patrząc na ich cennik można się z tą opinią zgodzić.

Podstawowy cennik jest płaski. Minuta rozmowy, jeden SMS i 1 MBwycenione zostały na 18 groszy. W pakietach jest oczywiścieznacznie taniej, dlatego zaoferowano:

  • Pakiet Zacny za 8 zł, który zapewnia rozmowy i SMS-y w siecibez limitu, 50 minut darmowych rozmów poza sieć, 50 SMS-ów pozasieć, oraz 300 MB ruchu internetowego,
  • Pakiet Obfity za 19 zł, który zapewnia rozmowy i SMS-y w siecibez limitu, 100 minut darmowych rozmów poza sieć, 100 SMS-ów pozasieć i 5 GB ruchu internetowego,
  • oraz pakiet Syty za 25 zł, w którym dostaniemy rozmowy i SMS-yna komórki bez limitu, 100 minut darmowych rozmów na telefonystacjonarne i 10 GB ruchu internetowego.

Do tego za 15 zł można kupić pakiety rozszerzające. Jeden to 5GB ruchu internetowego, drugi to rozmowy i SMS-y bez limitu oraz 100darmowych minut na telefony stacjonarne.

Aero2 podkreśla, że każde doładowanie konta przedłużaważność o 2 lata. Starter zamówić można za 8 złotych, w towchodzi bezpłatna dostawa karty kurierem. Atutem dla podróżnikówma być też wykorzystanie mechanizmu Wi-Fi Calling, pozwalającegoprzebywającym w zasięgu Wi-Fi dzwonić po stawkach krajowych.

Więcej znajdziecie na stronacha2mobile. Numer przenieść można bezpośrednio przez Internet.Choć za sprawą ustawy antyterrorystycznej atrakcyjność prepaidówodczuwalnie zmalała, wciąż na pewno są chętni na taki sposóbrozliczeń z operatorem. Dla nich oferta Aero2 powinna się okazaćnaprawdę atrakcyjną.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (85)