Aktualizacja klawiatury SwiftKey – jak ustawić własną grafikę w tle?

Aktualizacja klawiatury SwiftKey – jak ustawić własną grafikę w tle?
10.11.2017 14:31
Aktualizacja klawiatury SwiftKey – jak ustawić własną grafikę w tle?
Jan Mentel
Jan Mentel

Dostępna jest nowa wersja popularnej klawiatury SwiftKey. Wśród nowości znajdziemy m.in. możliwość ustawiania własnych zdjęć w tle klawiatury. Pojawiło się też wsparcie dla nowych języków.

Wygląd klawiatury można było już wcześniej dostosować do własnych preferencji: producent oprogramowania udostępnia wiele tematów kolorystycznych. Nowością, którą znajdziemy w ustawieniach, jest możliwość zaprojektowania swojego przy użyciu zdjęć pochodzących z naszej galerii.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W celu zmiany wyglądu klawiatury wchodzimy w ustawienia aplikacji. Następnie należy pacnąć przycisk Motywy. Na ekranie pojawi się galeria z gotowymi motywami do wyboru. Na górnym panelu znajdziemy dwie pozostałe zakładki. Są to kolejno Twoje oraz Niestandardowy. Wchodząc w tę ostatnią, pojawi się okno Zaprojektuj nowy motyw.

Po dodaniu zdjęcia z naszej galerii umieszczony na dole ekranu suwak umożliwi ustawienie ciemności w tle. Przed ostatecznym zatwierdzeniem projektu klawiatury możemy jeszcze włączyć jej obramowanie. Ostatnią funkcją są Symbole, które pozwalają na naniesienie symboli i cyfr na widok klawiszy.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Oprócz możliwości wstawiania zdjęć aktualizacja dodaje kolejne języki do słownika. Wśród nich znajdziemy m.in. griko, nepalski, marawi, osetyjski, sango, żmudzki, saramakański, tok pisin czy voro.

Aplikacja SwiftKey w wersji na iOS-a oraz Androida dostępna jest w naszej bazie oprogramowania.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)