[Aktualizacja] Photoshop CC i Lightroom 5 na rok za 12,29 euro miesięcznie

[Aktualizacja] Photoshop CC i Lightroom 5 na rok za 12,29 euro miesięcznie

[Aktualizacja] Photoshop CC i Lightroom 5 na rok za 12,29 euro miesięcznie
03.12.2013 16:00

Aktualizacja, 03.12.2013 16:00 Czas dostępności oferty Ps+Lr dla wszystkich został przedłużony do 8 grudnia.

Ta oferta zainteresuje wszystkich fotografów: z okazji Czarnego Piątku do 2 grudnia dla wszystkich dostępny jest program Fotografia i Photoshop firmy Adobe. Każdy może kupić abonament na zestaw oprogramowania składający się z Photoshopa CC, Lightroom 5, Behance ProSite i 20 GB dysku w chmurze w cenie 9,99 dolarów netto lub, dla Polski, 12,29 euro (51,50 zł) brutto miesięcznie, przy zakupie planu rocznego. Za tę cenę otrzymujemy najświeższe wersje programów, błyskawiczne aktualizacje i wszystkie korzyści wynikające z członkostwa w Creative Cloud.

Obraz

Plan Ps+Lr pojawił się jako odpowiedź na prośby fotografów, którym do wykonywania pracy często nie był potrzebny cały arsenał programów z CC. Adobe oferuje ten plan tylko do 31 grudnia 2013 użytkownikom CS3+, jednak do 2 grudnia z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni abonenci Creative Cloud. Szczegółowe warunki można znaleźć na stronie Adobe. Warto pamiętać, że po upłynięciu roku od daty zakupu, abonament zostanie automatycznie przedłużony po obowiązującej wtedy cenie. Zakupu można dokonać tylko poprzez sklep internetowy Adobe lub przez centrum obsługi.

To nie jedyna promocja, którą znaleźć można na stronach Adobe. Do 29 listopada można o 15% taniej kupić pełne wersje lub uaktualnienia programów Acrobat XI Standard i Acrobat XI Pro.

Obraz

W ramach akcji Twórz jak profesjonalista, płać jak student uczniowie i nauczyciele mogą uzyskać dostęp do usługi Creative Cloud za 19,90 euro miesięcznie. W tej wersji obejmuje ona wszystkie programu z pakietu Creative Cloud. Z 65-procentowego rabatu można skorzystać również do 29 listopada.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (47)