Allegro nie działa. Strona nie odpowiada (aktualizacja)

Trwa awaria Allegro
Trwa awaria Allegro
Źródło zdjęć: © dobreprogramy
Oskar Ziomek

01.06.2023 16:59, aktual.: 01.06.2023 17:29

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Allegro walczy z awarią, w wyniku której serwis po prostu nie działa. Chcąc zajrzeć na stronę, na ekranie można zobaczyć tylko przeprosiny administratorów. W serwisie downdetector lawinowo przybywa zgłoszeń o usterce, która rozpoczęła się około godziny 16:00.

Serwis Allegro walczy z awarią, a problem odbija się na wszystkich użytkownikach. Strona po prostu nie działa, w wyniku czego trudno mówić o jakichkolwiek zakupach czy sprawdzaniu danych na swoim koncie. W serwisie downdetector w kilka chwil przybyło kilkaset zgłoszeń. W chwili pisania niniejszego tekstu jest ich już ponad 400. Problem jest ogólnopolski.

Na tę chwilę trudno powiedzieć, jak długo potrwają utrudnienia i co jest ich powodem. Na Twitterze czy Facebooku jak na razie nie pojawił się żaden oficjalny komunikat Allegro, który rozwiewałby wątpliwości zainteresowanych użytkowników. W tym momencie pozostaje więc uzbroić się w cierpliwość, nim strona zacznie działać.

Trwa poważna awaria Allegro
Trwa poważna awaria Allegro© donwdetector

Aktualizacja, godz. 17:30

Wszystko wskazuje na to, że awaria Allegro była krótkotrwała i obecnie wszystko wróciło już do normy. Strona ładuje się bezproblemowo, zaś w serwisie downdetector liczba zgłoszeń problemów spadła niemal do zera.

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)