Anonymous ruszyli z nowym projektem. Chcą ujawnić tajemnice strzeżone przez rządy

Anonymous chcą prawdy o UFO, UAP i pozaziemskiej inteligencji
Anonymous chcą prawdy o UFO, UAP i pozaziemskiej inteligencji
Źródło zdjęć: © Twitter | Anonymous
Karolina Modzelewska

17.07.2023 13:00, aktual.: 17.07.2023 18:57

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anonymous ujawniają "Projekt Disclosure". W krótkim nagraniu, które ukazało się na YouTube, kolektyw podkreślił: "nie będziemy dłużej obserwować tego krytycznego punktu w historii z daleka". W ten sposób zapowiedział swoje działania związane z ujawnianiem prawdy o UFO (niezidentyfikowanych obiektach latających), UAP (niezidentyfikowanych zjawiskach powietrznych) i pozaziemskiej inteligencji (ETI).

Nagranie opublikowane w sobotę, 15 lipca zdradza kolejny projekt, w który zamierzają zaangażować się haktywiści z Anonymous. Grupa w materiale zaznaczyła, że pomimo iż w jej szeregach jest sporo osób sceptycznie podchodzących do "odwiedzania Ziemi przez inteligencję inną niż ludzka", cały kolektyw pragnie poznania prawdy kryjącej się za "siłą napędową tych zjawisk, niezależnie od tego, czy mają one charakter pozaziemski".

Anonymous ruszają z nowym projektem

Odłóżmy na bok politykę i zdajmy sobie sprawę, że wszyscy zostaliśmy pozbawieni jednego z najważniejszych momentów w historii ludzkości (co potwierdzają wiarygodni demaskatorzy). Najprawdopodobniej miał miejsce kontakt z inteligentnym gatunkiem pozaziemskim.

Anonymous

Zdaniem Anonymous temat od dawna jest owiany tajemnicą, a wiele rządów wykorzystuje go jako narzędzie psychologicznej manipulacji. Haktywiści są też zaniepokojeni czymś, co przedstawiają jako "brak odpowiedzialności w finansowaniu rządowym" postępu technologicznego, który jest dokonywany przez firmy lotnicze zaangażowane w tajne rządowe projekty. Haktywiści nie zdradzili, o jakie projekty może chodzić. Zapowiedzieli jednak, że pracują nad bezpieczną witryną, która pozwoli dzielić się informacjami na temat UFO, UAP oraz pozaziemskiej inteligencji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Pracujemy nad witryną Secure Drop, która będzie całkowicie anonimowa dla tych, którzy z niej korzystają. Zaprosimy demaskatorów z całego świata do przekazywania wszelkich informacji dotyczących UAP, UFO i pozaziemskich inteligencji odwiedzających naszą planetę.

Anonymous

Nowy projekt Anonymous może być dla wielu zaskoczeniem. Haktywiści jednak od dawna podkreślają, że działają wszędzie tam, gdzie konieczne jest ujawnienie prawdy i walka o sprawiedliwość. Przykładem jest cały czas trwająca cyberwojna z Rosją.

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (123)