Aplikacje do poznawania ludzi – zobacz, co wybrać

Aplikacje do poznawania ludzi
Aplikacje do poznawania ludzi
Źródło zdjęć: © Pexels | vjapratama
Marcin Hołowacz

21.10.2022 12:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Aplikacji do poznawania ludzi jest naprawdę sporo, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Poniżej dajemy kilka przykładów, dzięki którym można rozpocząć przygodę z tego typu programami.

Tinder

Tinder jest przykładem społecznościowo-randkowej aplikacji, która pozwala na poznawanie ludzi na podstawie określonych kryteriów. Znaczenie mogą mieć np. zainteresowania, wiek, lokalizacja, a także przesłane zdjęcia. Wiele osób ceni sobie tę aplikację m.in. za ukierunkowanie na odpowiednie dobieranie par z uwzględnieniem istotnych parametrów.

Tinder
Tinder© dobreprogramy

Użytkownicy mogą akceptować te profile, które będą im odpowiadać, a wszystkie inne odrzucać. Dzięki temu powstaje baza kontaktów o największym prawdopodobieństwie wspólnych zainteresowań itd., a jeśli druga osoba zaakceptuje także i nas, możliwe będzie spotkanie. Mocną stroną aplikacji jest również wygodny interfejs.

Badoo

Badoo może być ciekawą alternatywą dla Tindera, która daje możliwość przystępnego nawiązywania nowych znajomości oraz poszukiwania drugiej połówki. Aplikacja pozwoli na porozmawianie z ludźmi o zainteresowaniach zbliżonych do naszych. Ponadto możliwe jest uwzględnianie lokalizacji, co zawsze pozostaje jednym z istotniejszych czynników.

Badoo
Badoo© dobreprogramy

Badoo pozwala również na korzystanie z trybu prywatnego, co polega na ukryciu własnego profilu, ale pozostawieniu sobie dostępu do przeglądania. Istnieje także możliwość odpalania transmisji wideo, a na wyróżnienie zasługuje jeszcze funkcja dobierania pary. Podwyższony stopień bezpieczeństwa oferowany przez aplikację ma wynikać m.in. z tego, że serwis dba o weryfikację kont.

Bumble

Bumble jest aplikacją wyróżniającą się tym, że pierwszy ruch należy do kobiety. Wszystko wygląda mniej więcej tak, że mężczyzna ma dobę na odpowiedź, po tym jak kobieta wybierze go z bazy danych. Jednym takie rozwiązanie przypadnie do gustu, drugim nie, lecz zawsze jest to jakaś alternatywna opcja na rynku.

Bumble
Bumble© dobreprogramy

Oczywiście aplikacja nie jest tylko i wyłącznie sposobem na randkowanie. Bumble może być po prostu narzędziem do odkrycia nowych znajomości, co bywa przydatne na przykład w chwili, gdy zmienimy miejsce zamieszkania. Aplikacja pozwala zarówno na rozmowy głosowe, jak i konwersacje z przesyłaniem wideo. Bumble można pobrać za darmo.

Marcin Hołowacz, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)