Apple One – wszystkie usługi, w tym Apple Music i Arcade w jednym abonamencie (aktualizacja)

Apple One – wszystkie usługi, w tym Apple Music i Arcade w jednym abonamencie (aktualizacja)

Apple One to nowy pomysł na subskrypcje, fot. Getty Images
Apple One to nowy pomysł na subskrypcje, fot. Getty Images
Oskar Ziomek
15.09.2020 19:55, aktualizacja: 16.09.2020 09:22

Apple One to nowa usługa Apple'a zaprezentowana podczas Apple Event 2020. W praktyce jest połączeniem wielu innych usług producenta w formie jednego abonamentu. Zamiast odrębnie płacić na przykład za subskrypcję Apple Music czy Apple TV+, korzystając z Apple One można uprościć cały proces i uiszczać tylko jedną opłatę.

Zależnie od potrzeb, dostępne będą różne abonamenty. Oferta rożni się liczbą aplikacji, dostępnością dla innych członków rodziny i wreszcie – pojemnością dysku iCloud. Plan indywidualny obejmuje abonament na Apple Music, Apple TV+, Apple Arcade oraz dostęp do iCloud dla jednej osoby. Wymagana opłata miesięczna to niespełna 15 dolarów, czyli w bezpośrednim przeliczeniu – około 55 złotych.

Dostępne wersje abonamentów Apple One, fot. stopklatka z prezentacji Apple Event 2020 / YouTube.
Dostępne wersje abonamentów Apple One, fot. stopklatka z prezentacji Apple Event 2020 / YouTube.

Rodzinom zdecydowanie bardziej opłacać się będzie wybór Apple One w wersji Family. W tym przypadku opłata to niecałe 20 dolarów miesięcznie (około 75 złotych), ale abonament obejmuje dostęp do wspomnianych usług dla kilku członków rodziny.

Ostatni plan Apple One to wersja Premier, która obejmuje wszystkie wymienione wcześniej usługi Apple Music, Apple TV, Apple Arcade oraz dostęp do iCloud, a ponadto subskrypcję nowego serwisu Apple Fitness+ (ten jednak na początku nie będzie dostępny w Polsce) oraz Apple News+.

Abonament Apple One ma być dostępny dla klientów jesienią bieżącego roku.

Aktualizacja

Apple podał już także polskie ceny Apple One, które są dużo bardziej atrakcyjne od tych bezpośrednio przeliczonych z oferty z USA. W Polsce dostępny jest tylko pakiet Dla Ciebie oraz Dla rodziny przeznaczony dla 5 użytkowników. Kosztują odpowiednio niecałe 25 i 40 złotych miesięcznie:

Polskie ceny Apple One, źrodło: apple.pl
Polskie ceny Apple One, źrodło: apple.pl

O wszystkich szczegółach związanych z Apple Event 2020 przeczytacie w naszej relacji na żywo. Samo nagranie można natomiast obejrzeć tutaj.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)