Apple zaprasza na WWDC 2019. Spodziewamy się premiery iOS 13 i nowego macOS

Apple szykuje się do konferencji WWDC 2019
Apple szykuje się do konferencji WWDC 2019
Oskar Ziomek

23.05.2019 21:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Coroczna konferencja dla deweloperów związanych z Apple, WWDC, rozpocznie się już 3 czerwca. Producent jak zwykle przedstawi podczas niej swoje plany związane przede wszystkim z rozwojem oprogramowania. To świetna okazja między innymi do prezentacji mobilnego iOS-a 13 oraz nowego wydania systemu macOS.

Konferencja odbędzie się w San Jose i rozpocznie 5-dniowy cykl spotkań zorganizowanych z myślą o twórcach i programistach. Zaplanowanych jest ponad 100 sesji z inżynierami Apple, liczne laboratoria, wydarzenia specjalne, wystąpienia gości i nie tylko. Szczegółowy plan można znaleźć na oficjalnej stronie poświęconej WWDC19.

macOS Mojave z aktywnym ciemnym motywem.
macOS Mojave z aktywnym ciemnym motywem.

O tym, co konkretnie zostanie przedstawione podczas konferencji można na ten moment wyłącznie spekulować. Wiele osób liczy na premierę iOS-a 13, w którym ma się pojawić implementacja globalnego ciemnego motywu systemu. Byłoby to naturalną kontynuacją zmian, które pojawiły się w macOS, w tym przypadku wraz z premierą wersji Mojave w ubiegłym roku.

Relacja z WWDC 2019 na dobrychprogramach

Podczas ubiegłorocznej konferencji WWDC nie brakowało wielu ciekawych nowości związanych z systemami i oprogramowaniem rozwijanym przez Apple. W trakcie prezentacji pokazano między innymi wspomnianego już macOS-a Mojave, system iOS 12 i omówiono plany związane z walką z uzależnieniem od smartfonów. To temat, który później był także poruszany przez Tima Cooka w jednym z niedawnych wywiadów.

Wszystkie publikacje dotyczące WWDC 2018 znajdziecie na dobrychprogramach w ramach poświęconej temu wydarzeniu serii. W tym roku oczywiście także będziemy na bieżąco śledzić nowości z WWDC i publikować informacje o najważniejszych z nich. Już teraz zapraszamy do śledzenia naszej relacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (22)
Zobacz także