AutoMapa przerobi tablet w nawigację samochodową. Aplikacja otrzymała nowy tryb

AutoMapa przerobi tablet w nawigację samochodową. Aplikacja otrzymała nowy tryb

AutoMapa otrzymała tryb tabletowy, depositphotos
AutoMapa otrzymała tryb tabletowy, depositphotos
28.08.2018 14:28

Jedna z najpopularniejszych rodzimych nawigacji samochodowych staje się coraz lepsza. AutoMapa w wersji na Androida cały czas otrzymuje nowe funkcje. Nawigacja zyskała lepszy interfejs i obsługę głosową, następnie dodana została opcja oszczędzania energii. Natomiast teraz twórcy poinformowali o wprowadzeniu nowego trybu, który skierowany jest dla tabletów.

Większe ekrany tabletów wymagają specjalnego podejścia do ergonomii korzystania z aplikacji. W związku z tym, w nowej aktualizacji użytkownicy AutoMapy otrzymali pierwsze wdrożenie trybu tabletowego przeznaczonego dla większych urządzeń. Jak zapewniają twórcy nawigacji, dzięki lepszej ergonomii i większym przyciskom korzystanie z AutoMapy na tabletach będzie jeszcze wygodniejsze. Co więcej, to dopiero początek zmian, które mają udoskonalić AutoMapę na urządzeniach z większym wyświetlaczem. Twórcy obiecują, że już wkrótce wdrożone zostaną kolejne nowości.

350251127033587649

Aktualizacja AutoMapy przynosi także nowe funkcje na smartfony. Najnowsza wersja rozszerza możliwości prezentowanych danych o aktualną wysokość nad poziomem morza. Mogą być także podawane współrzędne geograficzne. Dodatkowo aplikacja pozwala teraz na ustawienie poziomu szczegółowości wyświetlanych informacji na dolnej belce informacyjnej.

Udoskonaleń doczekał się jeszcze asystent pasa ruchu, którego zadanie sprowadza się do pokazywania, który pas ruchu powinniśmy zająć. Rozwiązanie, które znacząco ułatwia pokonywanie większych skrzyżowań, otrzymało odświeżony i bardziej czytelny interfejs.

Aplikację w najnowszej wersji znajdziecie już w naszym katalogu oprogramowania w wersji na Androida i iOS-a. Obecnie jednak zaktualizowana została edycja skierowana na Androida.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)