AutoMapa udostępnia najnowsze mapy Polski i Europy – w sam raz na długi weekend

AutoMapa udostępnia najnowsze mapy Polski i Europy – w sam raz na długi weekend

AutoMapa z aktualizacją map i punktów POI. (depositphotos)
AutoMapa z aktualizacją map i punktów POI. (depositphotos)
09.11.2018 12:54, aktualizacja: 09.11.2018 17:41

Dla wielu osób długi weekend rozpocznie się za kilka godzin – 12 listopada jest dniem wolnym od pracy. Jeśli ktoś planuje wyjechać i odpocząć w ciekawszym miejscu, to warto już teraz wybrać dobrą nawigację. Jedną z lepszych propozycji jest AutoMapa, bowiem działa także bez połączenia z internetem, co może okazać się przydatne na terenach ze słabym zasięgiem sieci komórkowej. Warto zaznaczyć, że właśnie wydana została aktualizacji mapy Polski i Europy.

Twórcy AutoMapy opublikowali najnowsze mapy nawigacyjne, w których liczba Użytecznych Punktów (POI) w Polsce przekroczyła milion. To właśnie POI zapewniają informacje o lokalizacji takich obiektów, jak: apteki, stacje paliw, bankomaty, parkingi czy restauracje.

Obraz

AutoMapa chwali się również, że gruntownej aktualizacji poddano ponad 8-milionową bazę adresową, w której zweryfikowano istniejące adresy i dodano nowo wybudowane osiedla oraz budynki. Dodatkowo do użytkowników trafiło ponad 2500 nowych nazw wszystkich krajowych zbiorników wodnych.

Udostępnione mapy to również nowe przebiegi wielu dróg i zaktualizowana organizacja ruchu m.in. na:

  • trasie S8: Wyszków - Ostrów Mazowiecka
  • trasie S8: Ostrów Mazowiecka - Zambrów
  • trasie S7: w ciągu obwodnicy Radomia
  • trasie S7: Gdańsk-Elbląg
  • trasie S3: A4 - Bolków
  • obwodnicy Księżyna w ciągu DW 678
  • objeździe Ogrodniczek w ciągu DW 676

Najnowsze wydanie AutoMapy znajdziecie w naszym katalogu aplikacji. Nawigacja dostępna jest na Androida i iOS-a. Natomiast użytkownicy nawigacji z systemem Windows CE pobiorą nowe mapy ze strony AutoMapy.

Warto dodać, że osoby korzystające z mobilnej aplikacji na smartfony otrzymały ostatnio kilka nowości. W przypadku wydania na Androida pojawił się nowy interfejs i tryb oszczędzania energii. Natomiast na iPhone’ach można już korzystać z obsługi głosowej.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (15)