AutoMapa we Wszystkich Świętych ominie utrudnienia przy cmentarzach

AutoMapa we Wszystkich Świętych ominie utrudnienia przy cmentarzach30.10.2017 18:30
AutoMapa we Wszystkich Świętych ominie utrudnienia przy cmentarzach

Dzień Wszystkich Świętych i najczęściej powiązany z nim dłuższy weekend są nierozerwalnie połączone ze wzmożonym odwiedzaniem cmentarzy i grobów najbliższych. Nierzadko na tyle oddalonych od domów, że konieczny jest dojazd samochodem, a później zaparkowanie w zatłoczonej okolicy miejsca docelowego. Do tego dochodzi jednak kolejne utrudnienie – czasowa zmiana organizacji ruchu przy cmentarzach i właśnie na tę okoliczność AutoMapa przygotowała aktualizację.

Zadbano w niej o informowanie kierowców o organizacji ruchu przy cmentarzach w pierwszych dniach listopada, a w szczególności o zmianach kierunkowości ulic czy czasowych wyłączeniach z ruchu.

350206134818465729

Ponieważ sytuacja może być dynamiczna, dane będą aktualizowane w czasie rzeczywistym – nowe informacje dla użytkowników urządzeń z dostępem do Internetru mają być dostępne co 2 minuty. Jak mówi Janusz M. Kamiński z AutoMapy:

(...) co roku szczególnie mocno przygotowujemy się zarówno do dnia Wszystkich Świętych, jak i świątecznego tygodnia, który jest zwyczajowo czasem podróży. Przykładamy wszelkich starań, aby dane o organizacji ruchu wokół nekropolii były pełne i aktualizowane na bieżąco.

Warto dodać, iż AutoMapa przypomniała dziś także klientom, że jeszcze tylko dzisiaj i jutro możliwy jest promocyjny zakup 2-letniej licencji na nawigację na terenie Polski w cenie niecałych 110zł. Oczywiście prócz samej nawigacji dostaniemy tu także bieżące informacje o korkach, radarach oraz punktach kontroli. Zakup ma być możliwy w Sklepie Play oraz AppStore, jak również u autoryzowanych sprzedawców.

AutoMapa jest oczywiście dostępna za pośrednictwem naszej bazy: do pobrania wersje mobilne na Androida, iOS-a oraz Windowsa.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (25)